Obľúbené módne podujatie si pre svojich návštevníkov prichystalo niekoľko noviniek. Prvou výraznou novinkou tohto ročníka bude zmena termínu. Fashion LIVE! 2019 predstaví dizajnérov zo Slovenska i zahraničia už začiatkom októbra, a to počas víkendu 4.10.–6.10.2019. Návštevníci tentokrát zavítajú aj do nových priestorov obchodného domu na Kamennom námestí, predtým známeho pod názvom Prior.  Siedmy ročník trojdňového módneho podujatia v Bratislave bude tento rok prebiehať netradične od piatka do nedele už začiatkom októbra v „dočasne odstrojených“ priestoroch bývalého obchodného domu na Kamennom námestí. Organizátori Fashion LIVE! 2019 privítajú návštevníkov v prvej budove na 1. podlaží, kde na móle predstaví svoju tvorbu 25 dizajnérov a značiek zo Slovenska i zahraničia.

Doteraz mohla široká verejnosť podujatie navštevovať v priestoroch Starej tržnice, kde sa Fashion LIVE! konalo spolu šesťkrát. „Každý rok sa snažíme našim fanúšikom a širokej verejnosti priniesť niečo nové a zaujímavé. Tento rok moment prekvapenia prinášame spolu s novým miestom konania aj termínom o dva týždne skôr, ako bolo zvykom. Zároveň však chcem dodať, že sme vďační Starej tržnici za šesť rokov perfektnej spolupráce, teraz sa nám však naskytla príležitosť, usporiadať podujatie v ikonických priestoroch bratislavského obchodného domu pred jeho veľkou rekonštrukciou. Verejnosť tak bude mať jedinečnú príležitosť zažiť toto miesto v úplne novom rozmere,“ povedala Zorka Husarčíková, manažérka podujatia Fashion LIVE!.
Od otvorenia obchodného domu uplynulo už 50 rokov, počas ktorých prešla budova aj rekonštrukciou. Aby však spĺňala očakávania a potreby zákazníkov aj v budúcnosti, vyžaduje si väčšie investície do vnútorných priestorov i do vonkajšieho blízkeho okolia. Okolie Kamenného námestia, ako aj vedľajšie Námestie SNP,  rieši v súčasnosti aj magistrát mesta a opiera sa pritom o Projekt Živé námestie.

Z časti rekonštruovaný obchodný dom plánuje nanovo opäť otvoriť svoje brány koncom tohto roka.  Návštevníci sa budú môcť tešiť na množstvo nových obchodov a služieb. Majiteľ George Trabelssie bol od začiatku nadšený nápadom na usporiadanie Fashion LIVE!: Bratislavský Prior bol prvý módny obchodný dom v Československu. Tu sa predávali tie najmodernejšie kúsky v najmodernejšom prostredí. Nová éra moderného obchodného domu ani nemôže mať lepší štart, ako práve trojdňový maratón najvýznamnejších módnych prehliadok roka.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu