Na Slovensko prichádza nová donášková kultúra!

Pomiešané jedlo, vytečená omáčka v igelitke, zašpinené oblečenie. Žiaľ, bežný jav v našej obedovej „kultúre“. Kto si aspoň raz bral jedlo z reštaurácie domov, alebo si dal obed priviezť do práce, dôverne to pozná. A práve tieto problémy rieši novinka – BigFoodBox. Už aj slovenské reštaurácie objavujú čaro ekologických, stabilných a ľahko prenášateľných obalov na jedlo.

Novinka BigFoodBox zavádza novú, lepšiu kultúru v preprave jedálí. Všetko pevne usporiadané drží na mieste. BigFoodBox zavádza novú, lepšiu kultúru v preprave jedál. V porovnaní s bežnými kartónovými obalmi je BigFoodBox pevnejší, odolnejší, vhodný na viacnásobné použitie a taktiež je dobrým nosičom reklamy danej reštaurácie.

BigFoodBox už do niektorých slovenských reštaurácií dodáva papierové gastro boxy v troch veľkostiach. Slúži ako zoraďovač na jedlo, do ktorého jednoducho upevníte štandardné menu obaly. Už niekoľko mesiacov po spustení slovenského startupu využíva #BigFoodBoxy viac ako 60 reštaurácií a v obehu je niekoľko desiatok tisíc týchto nových obalov.  


Nová kultúra stravovania

Najmenší BigFoodBox S odnesie dve polievky alebo šalát a polievku, ale aj desať škvarkových pagáčov. BigFoodBox M pojme dve hlavné jedlá, alebo polievku plus druhý chod. A pokojne aj celý plech čučoriedkovej bublaniny od starej mamy.

Najväčší z gastro boxov, BigFoodBox, L spoľahlivo odnesie tri hlavné jedlá, alebo dve jedlá a dve polievky. Alebo aj 10 langošov či klobásky a jaternice z domácej zabíjačky. Nevadí mu teplo a mastnota nepretečie. Vaše jedlo aj šaty zostanú v bezpečí.

V ponuke sú tiež 4 veľkosti krabíc na koláče, ale tiež pizza boxy, či špeciálne BigFoodBoxy na hotdogy, či hamburgery. 


Reklama i ekologická náhrada igelitiek

BigFoodBoxy sa dajú ľahko a vkusne potlačiť logom aj textami a pre donáškové firmy a reštaurácie môžu slúžiť ako nosič reklamy. To by mohlo znamenať, že ich zákazníci budú mať zadarmo alebo za nižšiu cenu. Výhodou je, že BigFoodBox je (aj s tlačou) cenovo konkurencieschopný už pri stovkách odobratých kusov.

Ako BigFoodBox pomôže zmenšiť ekologické škody a čo na toto „krabičkovanie“ hovorí šéf startupu BigFoodBox Alexander Gramblička sa dočítaš vo vydaní časopisu WomanMan 01/2016, ktorý ešte nájdeš v predajniach Mediapress alebo GG tabak.

Alebo si ho jednoducho objednaj v pohodlí cez SMS v tvare:

WMSK(medzera)menopriezvisko(medzera)celá adresa na číslo 8877!

Cena SMS je 9,90 EUR a je to zároveň aj cena ročného predplatného časopisu WomanMan už aj s poštovnými nákladmi.

Každí, kto si kúpi predplatné cez SMS je automaticky zaradení do súťaže, aktuálne hráme o víkendový pobyt pre dvoch v hoteli Residence&Club.

Najbližšie žrebovanie: 20.7.2016. Stačí pravidelne sledovať náš web a FB.

foto: archív A.G

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu