Najväčšie mýty o sexe alebo „jedna pani povedala“

Je ich kopec a tradujú sa, akoby boli sväté. Lebo ako sa hovorí, stokrát opakovaná lož sa stane pravdou. A presne takto to funguje aj pri mýtoch o sexe. Tieto sú tie naj.

Ľudových múdrostí je toľko, že sa viaceré z nich stali faktom. Neovereným a nepotvrdeným. Čo sa síce navzájom vylučuje, ale takto ich berú mnohí ľudia. Viete, ktoré sú tie najväčšie mýty o sexe?

 1. Veľké nohy a nos sú znakom veľkého penisu- je toľko žien, ktoré sa týmto riadia, že muži s menším a možno aj krajším nosom sú v ich očiach už na prvý pohľad zavrhnutí.
  1. Sexom sa chudne- áno chudne, ale len pokiaľ by ste súložili minimálne hodinu denne v polohe na koníka alebo prestriedali aspoň 30 polôh z Kámasútry. Určite je sex príjemná aktivita, pri ktorej sa často zapotíte, ale keď si vezmeme, že priemerný sex trvá päť minút, áno päť minút, spálite maximálne 125 kalórií. A pri príjme u žien 2500 a u mužov asi 3500 kalórií denne, je to nepatrné množstvo.
   1. Spermie chutia podľa toho, čo muž zje- tak ani táto povera nie je nijako potvrdená. Tak ako banán, ananás a melón nespôsobujú sladkú chuť, tak ani fajčenie alebo brokolica horkú. Žiaden lekár ani vedec toto nikdy nepotvrdil.

  ZANECHAŤ ODPOVEĎ

  Zadajte svoj komentár!
  Zadajte svoje meno tu