Najviac si navzájom želáme zdravie. To z Luhačovíc nám môže obohatiť aj Vianoce: Potešte svojich blízkych exkluzívnou darčekovou kazetou z Vincentky

0
710

Urobte radosť svojim blízkym na Vianoce. Darujete im prevenciu z prírody vo forme exkluzívnej darčekovej kazety produktov z Vincentky práve v čase najväčšieho výskytu chorôb.  Radosť z kazety budú mať predovšetkým tí čo majú oslabený imunitný systém, alergici, ale aj vaši blízki, ktorí sa snažia o prevenciu pred chorobami. Kazetu si môžete objednať na ehospe Vincentky, na ktorom sú na výber aj ďalšie produkty súvisiace s Vincentkou, napríklad inhalátory, čokoláda so soľou Vincentky a plyšový maskot – dinosaurus Vincenta.

,,Všetky výrobky z darčekových kaziet sú dostupné aj jednotlivo. Kazety sú však naozaj exkluzívnym a originálnym darčekom. Na výber sú dve sady darčekových kaziet: VINCENTKA DARČEKOVÁ KAZETA I obsahuje balenie Vincentky a hydratačný krém, kým  VINCENTKA DARČEKOVÁ KAZETA II obsahuje namiesto minerálnej vody a krému sirup Vincentka. V oboch kazetách sú okrem toho Vincentka pastilky, Vincentka nosový sprej a Vincentka zubná pasta. V našom  eshope dostanete kazety aj ostatné výrobky za zvýhodnené akciové ceny,“ informuje Jan Šumšal, riaditeľ Vincentky.

Čo sa skrýva v darčekových kazetách

Minerálna voda VINCENTKA (330 ml) svojim obsahom a vyváženosťou minerálnych solí a prvkov umožňuje rozpúšťanie hlienov v dýchacích cestách, žalúdku a črevách. Odporúča sa na pitné a inhalačné kúry pri ochorení dýchacích ciest, hlasiviek, pri chorobách látkovej výmeny, vredovej choroby žalúdka, dvanástnika a ich pooperačných stavoch, cukrovke, chronickom zápale pankreasu.

VINCENTKA pastilky (18 ks) sú novou formou pri užívaní prírodných solí Vincentky. Obsahujú minerálne soli, ktoré majú priaznivý účinok na sliznice ústnej dutiny. Oceňujú ich predovšetkým umelci a ľudia, ktorí pracujú s hlasom – speváci, herci, moderátori, spíkri či učitelia. 

VINCENTKA nosový sprej Standard (25 ml) je prostriedkom na ošetrenie sliznice nosohltana. Pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice, umožňuje optimálne fungovanie tzv. slizničnej imunity ako primárnej ochrany pred infekciou.

VINCENTKA hydratačný krém (75 ml) obsahuje až 70 % koncentrovanú liečivú minerálnu vodu Vincentka.

VINCENTKA zubná pasta (95 g) s obsahom prírodných minerálov čistí a súčasne ošetruje zuby. Priaznivo pôsobí aj na sliznicu ústnej dutiny, udržuje zdravý stav ďasien a zabraňuje vzniku paradentózy.

VINCENTKA sirup (200 ml) s obsahom rastlinných extraktov zo skorocelu a materinej dúšky v kombinácii s prírodnou minerálnou vodou Vincentka je vhodný pri kašli a prechladnutí.

Vincentka je u nás vnímaná ako „liek našich babičiek“. Je vhodná ako prírodný výživový doplnok pre športovcov, deti, tehotné ženy a rekonvalescentov. Svojím obsahom a vyváženosťou minerálnych solí a biogénnych prvkov umožňuje rozpúšťanie hlienov na slizniciach dýchacích ciest, žalúdku a črevách. Balená Vincentka sa tradične používa pre alergikov aj v niektorých zdravotníckych a kúpeľných zariadeniach, najmä na inhalácie a výplachy.

Výrobky značky Vincentka sa predávajú na Slovensku a v Česku predovšetkým v lekárňach, špecializovaných obchodoch so zdravou výživou, dostať ich aj v sieti veľkopredajní a bežných obchodoch.

Samozrejme, objednať sa dajú aj na ehospe Vincentky (https://www.vincentka.cz/e-shop/).  

www.vincentka.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu