Namixujte si šťastie podľa TOUS

Poznáte slávny citát Johna Lennona, v ktorom hovorí, ako mu jeho mama povedala, že kľúčom k životu je šťastie? A mala pravdu. Šťastie je esenciou života a vie to aj značka šperkov TOUS.

Šťastie v maličkostiach

Pre niekoho možno klišé, pre druhého zase životná pravda. Či sme alebo nie sme fanúšikmi motivačných citátov, všetci túžime byť v živote šťastní. Životná púť sa skladá malých z úspechov a víťazstiev. Veď určite poznáte ten pocit príjemného tepla, ktoré sa naším telom rozleje v momente, keď sa vám podarí ráno dobehnúť na autobus alebo stihnúť rannú lekciu jogy.

Ale sú okamihy, ktoré by sme si chceli pamätať do konca života. Aby sme si ich v spomienkach uchovali čo najdlhšie, snažíme sa ich uzamknúť do nejakého predmetu. V tomto duchu prichádza s kolekciou Medallions španielska šperkárska firma TOUS, ktorú sme si donedávna spájali len s roztomilým macíkom. Kľúčová kolekcia pre tohtoročnú jeseň a zimu je iná, vyzretejšia, so štipkou elegancie a luxusu.  

Vôňa nostalgie a elegancie

Medailón v sebe odjakživa nesie sladkú príchuť spomienky a jemnú vôňu nostalgie.Kolekcia Medallions od TOUS bola navrhnutá tak, aby nám pripomínala významné momenty, dôležité osoby a životné míľniky.Predstavuje pestrú paletu medailónov, príveskov a retiazok, ktorá je inšpirovaná tradičnými symbolmi. Nechýba sloník pre šťastie, ochranná ruka Fatimy alebo had ako stelesnenie sily a energie. A, samozrejme, ikonický macík, ktorý je už 25 rokov symbolom značky TOUS.

Šperky z kolekcie Medallions spája princíp Mix & Match, čo znamená miešaj a kombinuj. Jednotlivé náhrdelníky, náramky, náušnice a retiazky možno kombinovať s najrôznejšími príveskami. Tým vytvoríte personalizované kombinácie a vyrozprávate tak svoj jedinečný príbeh. Na svoje si prídu priaznivci minimalizmu aj tí s náročnejším vkusom. Jemné a čisté línie šperkov, ktoré pekne vyniknú samostatne alebo ich vrstvením a kombinovaním môžete vytvoriť nekonečné množstvo šperkových obmien.  Príďte sa inšpirovať do predajní TOUS Aupark a TOUS Eurovea, kde na vás okrem novej kolekcie čakajú ďalšie atraktívne šperky, kabelky, peňaženky, šatky, hodinky a parfumy.

foto: TOUS

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu