Neposlušné shopoholičky

Nočná mora asistentiek predaja!

Priznajte sa! Patríte medzi ne aj vy? Nakupujete bezhlavo a bezohľadne, niekedy bez rozmyslu smerom k svojmu cieľu. Spoznávate sa v aspoň v časti z nasledujúcich riadkov? Je na čase sa polepšiť.

AJ TAKTO TO VYZERÁ

I keď medzi ne nepatríme, v obchodoch to vidíme pravidelne. Znaky neposlušných shopoholičiek…

DRZÉ A NENÁSYTNÉ

Hľadajú i ten najmenší dôvod pre získanie zľavy. Tu trčí niť, tu je to troška špinavé. Šup s kúskom k asistentke predaja s cieľom získať o malé percentá nižšie ceny. Otravujú a dobiedzajú. Hoci platí „náš zákazník – náš pán“, nedá sa im vždy vyhovieť. Najmä, ak je žiadosť neoprávnená. Vtedy môžu chytiť zlosť a sú drzé. Niekedy na okolie a predovšetkým na personál, ktorý za to vôbec nemôže. Príjemná atmosféra, ktorá by mala sprevádzať jednu z najobľúbenejších ženských aktivít sa mení na nepoznanie. Zákazníčky sú nenásytné.

BORDELÁRKY – NOČNÁ MORA BEZ HRANÍC

Hrabú sa a rozhadzujú. Bezhlavo. Nepoznajú hranice. Predovšetkým, ak práve prebiehajú výpredaje. Vtedy nastáva v obchodoch chaos a katastrofa. Svetríky a tričká sa zmenia na kopy „handier“ rozhádzaných na stoloch. Pokrčených, niekedy špinavých od povaľovania sa na zemi. Keď tam „omylom“ spadnú jednej z bordelárských zákazníčiek. Vtedy nepomôźe ani stovka pomocných pracovných síl. Ten „bordel“ sa upratovať nestíha.

PREDBIEHANIE PRI SKÚŠOBNÝCH KABÍNKACH

Každodenná rutina. Bohužiaľ. Ja viem. Ponáhľame sa a sme netrpezlivé. Ale tie pred nami sú prvé, tak to rešpektujme a nevyužívajme každú možnosť, ako obísť pravidlá. Vždy si to niekto všimne. Spôsobíte nevraživosť a rozrušenie. Hádať sa nechceme!

Neznepríjemňujme si my – ženy jednu z našich vášní. Buďme iba trocha ohľaduplné! Nech si nakupovanie užijeme!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu