Koľkokrát sa Vám už stalo, že ste potrebovali zohnať darček expresne pre Vašu blízku osobu, ale nikde ste ho za krátky čas nenašli? V uponáhľanej dobe v ktorej žijeme zabúdame na dôležité dátumy a všetko si nechávame na poslednú chvíľu. Ak chcete niekoho z Vášho okolia naozaj potešiť a máte málo času na kúpu personalizovaného darčeku, nezúfate. Máme pre Vás skvelé riešenie, ktoré poteší každého. Prekvapenie, ktoré si objednáte ako sa hovorí „v hodine dvanástej“ nemusí byť odfláknutý.

Darček šitý na mieru s expresným dodaním do 4 hodín

Každý z nás má cit pre umenie. My vám prinášame jednoduchý návod ako sa stať jeho súčasťou. Vyskladajte si vlastný kúsok umenia podľa vašich predstáv. Čo je osobnejšie ako ilustrácia, ktorú si vytvoríte z fotografie. V úvode vás čaká čierno biela minimalistická kresba. Je na vás či sa ju rozhodnete vyplniť farbou. Takýto darček Vaši blízky určite viac ocenia ako bonboniéru, alebo sekt.

PRED
PO

Ceny prispôsobené lokálnemu trhu

Ak naozaj nestíhate, viete si objednať ilustráciu, ktorú dostanete už do 4 hodín. Nič nie je krajšie ako pocit, keď vidíte, že ste vyčarili Vašim milovaným úsmev na tvári. Či si zvolíte čiernobielu alebo farebnú ilustrácia s pozadím či bez, je len na vás. Správcovia internetovej stránky sú vám k dispozícii kedykoľvek, keď potrebujete poradiť. Nemusíte tak čakať 24 hodín na odpoveď.

Potešte svojich najbližších, alebo kamarátov ilustrovaným darčekom, ktorý im zostane už navždy. Pri pohľade na neho si vždy spomenú na Vás a na to, že Vám sna nich záleží.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu