Nikdy nekončiace otázky

Pravdepodobne sa s tým stretol každý, kto niekedy s niekým tvoril pár dlhšie ako rok a má nad 25 rokov.

Naša spoločnosť je zjavne nastavená na nekonečné otázky a na istú uniformnosť, ktorá by sa mala dodržiavať, lebo veď tak to robia všetci. Aj napriek tomu, že je množstvo žien teraz single a často spokojných single, nevyhnú sa otázkam, kedy si už niekoho nájdu a usadia sa. Dovolíme si povedať, že už v neďalekom Anglicku by to nikomu ani nenapadlo.

Kauza svadby

A keď už ten pravý príde, vy ho predstavíte rodičom a priateľom, budete spolu viac ako rok, verte že prídu ďalšie otázky. Dnes je trend bývať spolu ešte pred svadbou, ktorá pre mnohé páry už nie je taká podstatná ako kedysi. Avšak vaše okolie si ju vyžadovať bude. A budú na mieste a možno nie až tak na mieste otázky, kedy sa vezmete? Plánujete svadbu? Chcete sa vziať? A budú čím ďalej, tým častejšie.

Kauza dieťa

Máte za sebou vysnívanú a krásnu svadbu, ste spokojní a šťastní a možno vám nič nechýba. Ale verte, že iba vám. Pretože, keď už seba a všetkých dookola uspokojíte svadbou, príde na rad dieťa. Mnohokrát tým ľuďom nenapadne opýtať sa, či pár deti chce a už vôbec im nepríde na um, či tie deti mať môžu. Ale otázky sa sypú stále, lebo veď tak by to malo byť.

A keď to dieťa príde, nebojte sa, otázky neskončia! Predsa len nechcete jedináčika…

By Diamond

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu