Nové nadýchané omelety KetoMix

0
846

KetoMix diéta ponúka dve nové príchute omeliet – pažítkovo-cibuľovú a s príchuťou syra a slaniny. Obe majú maximálne znížený obsah sacharidov a obsahujú iba 95 kcal. Sú preto vhodné nielen pri ketónovej diéte, ale aj na bežné zdravé stravovanie. Ich príprava vám zaberie maximálne päť minút.

Oba varianty nových KetoMix omeliet sú plné vlákniny, vitamínov, bielkovín a minerálnych látok. Do tela tak dostanete všetky potrebné živiny. Navyše, sú úplne bez lepku. Môžu ich teda konzumovať aj celiatici. Rovnako ako pri ostatných produktoch KetoMix v nich nenájdete pridané glutamáty ani žiadne ďalšie chemické prísady.

KetoMix omeletu s príchuťou slaniny a syra si môžete pripraviť ako klasickú omeletu s rôznou zeleninou, alebo aj na spôsob miešaných vajíčok. Aj počas diéty tak vyhoviete svojím chuťovým bunkám. Zmesou na omelety môžete dokonca zahustiť aj omáčky či polievky. V redukčnom jedálničku si tak pochutíte aj na kôprovej či hubovej omáčke, alebo napríklad aj na guláši. Proteínové omelety sa hodia na raňajky, desiatu, obed či ako rýchla večera.

Česká diéta KetoMix vychádza z princípov ketónovej, proteínovej a nízkosacharidovej diéty. Počas tejto diéty sa kontrolovane obmedzí príjem sacharidov, čím sa telo dostane do takzvanej ketózy a ako zdroj energie začne využívať vlastné tukové zásoby. KetoMix v súčasnej dobe ponúka desiatky produktov a jedál a kompletné diétne programy. V júli 2020 značka KetoMix oslávila 100 000 zákazníka.

foto: KetoMix

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu