Revolučnú technológiu, ktorá neinvazívne ošetrí viac ako tridsať kožných ochorení, nájdete už aj na Slovensku!

0
929

Do rodiny celosvetovo uznávaných špičkových prístrojov pribudol na dermatologicko-laserovej klinike Tomar model najnovšej generácie platforiem Stellar M22™. S tromi ešte výkonnejšími hlavicami ošetruje a pomáha riešiť desiatky kožných ochorení a problémov s pleťou od zápalového akné, jaziev, rozacei, dermatitídy, pigmentácií, vrások až po odstraňovanie rozšírených žiliek, pórov či tetovania a permanentného make-upu. Vhodný je pre všetky typy pleti u mužov i žien akéhokoľvek veku s viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení. Túto svetovú jednotku v profesionálnej starostlivosti o pleť priniesla klinika Tomar ako prvá a jediná na Slovensku.
Vďaka trom ešte výkonnejším hlaviciam Stellar IPL ™, Multi-Spot ™ a Q-Switched Nd-YAG vykonáva Stellar M22™ všetky neinvazívne liečebné možnosti ako jej predchodca, avšak s vylepšeniami, ktoré prinášajú ešte rýchlejšie a viditeľnejšie výsledky so zvýšeným komfortom pre pacienta.

Najnovšiu inovatívnu platformu Stellar M22 ™ predstavila spoločnosť Lumenis len v marci tohto roka. Klienti dermatologicko-laserovej kliniky Tomar budú môcť využívať benefity v rámci vylepšených zákrokov a ošetrení už od dnešného dňa. Vďaka revolučnej technológii klinika Tomar ponúka neinvazívne ošetrenia, aké na Slovensku zatiaľ neboli dostupné.
Technológia umožňuje špičkové neinvazívne ošetrenie pre viac ako tridsať kožných ochorení a problémov s pleťou. V spojení s dlhoročnými skúsenosťami odborného tímu lekárov a sestier môže klinika Tomar vďaka najnovšej technológii Stellar M22™ ponúknuť ošetrenia vaskulárnych lézií, teda žíl na nohách, teleangiektázií na tvári, rosacei, akné, rôznych druhov začervenania pokožky, ošetrenia na celkové vylepšenie textúry a tónu pokožky, odstraňovanie jaziev, rozšírených pórov, nežiadúceho ochlpenia, pigmentácií, tetovania a množstvo ďalších ošetrení na najvyššej profesionálnej úrovni. Ošetrenia týmto prístrojom sú rýchle a jednoduché, realizovateľné pokojne aj počas obednej prestávky. Výsledky sú vidieť už po prvom sedení a benefitom je tiež možnosť podstupovať ošetrenia kedykoľvek počas celého roka aj v letnom období.

„Investícia do špičkových svetových technológií a kvalitného materiálu či kozmetiky je pre nás kľúčová. Našim pacientom sa usilujeme prinášať maximálnu kvalitu, a to v podobe ošetrení a zákrokov s použitím najmodernejších technológií, aké trh momentálne ponúka. V snahe dopriať pacientom najvyšší komfort a spokojnosť s výsledkami sme sa rozhodli opäť investovať. Priniesli sme na slovenský trh unikátnu novinku, ktorej účinky boli overené v mnohých klinických štúdiách a v praxi si už získala tisícky spokojných klientov a odborníkov z celého sveta. Účinnosť modelu Stellar M22 je na špičkovej úrovni, prináša zlepšenie komfortu pre pacienta svojou rýchlosťou, všestrannosťou a spoľahlivosťou. Teším sa, že jeho benefity v kombinácii s profesionálnym prístupom nášho tímu majú možnosť objaviť už aj klienti na Slovensku,“ hovorí Adriana Tomeková, primárka dermatologicko-laserovej kliniky Tomar.
Nový Stellar M22 ™ je od jeho uvedenia na trh v marci tohto roka k dispozícii v USA a Európe. Na Slovensku a v Čechách ho dermatologicko-laserová klinika Tomar predstavuje vôbec po prvýkrát.

foto: Tomar

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu