Jarné počasie vie prekvapiť. Na jednej  strane nabáda k oživeniu a doplneniu šatníka o nové takmer letné  trendy kúsky, na druhej strane  je dobre mať na pamäti, že najmä v apríli je počasie veľmi nevyspytateľné. Preto je dobré doplniť si šatník ľahšími kúskami, ale zároveň nezabúdať aj na trochu teplejší odev. V predajniach KiK teraz nájdete novú kolekciu jarného oblečenia nielen pre dámy.

Šaty pristanú jari

Na jar sa skvele hodia ľahké šaty s krátkym aj dlhým rukávom. Niektoré z nás preferujú skôr neutrálnejšie farby, iné vyhľadávajú jednofarebné šaty v pastelových odtieňoch (12,99 eur). Stálicou v šatníku, ale i v dovolenkovej batožine, sú hladké džínsové zapínacie šaty (12,99 eur). K tričku a nohaviciam sa ako poistka pri zmene počasia výborne hodí elegantná dámska dlhá blúzka s dlhými rukávmi (7,99 eur). Stačí si vybrať zo širokej ponuky strihov a farieb v predajniach KiK.

Športovo či pohodlne? 

Ak plánujete stráviť deň aktívne, skvelým kúskom, ktorý je vhodné zaradiť do šatníka, sú klasické šortky (7,99 eur) alebo športové 3/4 legíny. Hodia sa nielen na prácu v záhrade, ale aj na výlet do prírody. Obľúbeným a vyhľadávaným voľnočasovým kúskom posledných rokov sa stali aj  tzv. biker legíny. 

Ak si však chcete dopriať pohodlie v domácom prostredí, iste siahnete po teplákoch (7,99 eur) či legínach alebo napríklad kvetinových nohaviciach (7,99 eur), ktoré však poslúžia, rovnako ako džínsy (9,99 eur) aj pri rôznych príležitostiach. V predajni ich nájdete v rôznych farebných odtieňoch. Záleží iba na vás, ktorý kúsok vám v šatníku práve chýba a stalo by za to doplniť ho. 

Foto: KiK a unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu