Jana Benková: Plný dovolenkový kufor kníh!

Spisovateľku Janu BENKOVÚ čaká veľmi dynamické a pracovné leto! Dva nové knižné tituly jej vychádzajú v Českej republike a u nás práve prichádza do predaja jej nový román so zaujímavým názvom „Osa na bonbóne“.

„Ide o príbeh Terezy, ktorá miluje svoju prácu v personálnej agentúre,“ prezradila nám autorka. „Odchodom starého dobrého šéfa a príchodom jeho rozmaznanej dcéry Emílie, ktorá sa v kresle riaditeľky usalaší ako osa na bonbóne, sa však všetko zmení nielen vo firme, ale naruby sa obráti aj Terezin súkromný život. Býva so svojou dobrou kamarátkou, začne si vzťah s príťažlivým Artúrom a je presvedčená, že jej nič nechýba. Avšak iba do chvíle, kým pred ňu osud nepostaví zložité profesionálne, ale aj životné skúšky…“ Aj táto kniha J. Benkovej má pre ňu už typický pozitívny náboj, je plná slnka, nadhľadu, humoru a dynamických dialógov.

Počas dvojmesačných prázdnin ponúkne čitateľom už po siedmy rok aj dva letné romány v spolupráci so ženským magazínom. Koncom leta, v septembri, si čitatelia budú môcť oddýchnuť pri jej čerstvo dopísanej knižke „Šťastie“ o tom, že šťastie máme neraz na dosah ruky, len to často nevidíme alebo nechceme vidieť.

Jane Benkovej na Slovensku doteraz vyšlo 36 kníh, v Českej republike desať, dve ďalšie vyjdú počas tohto leta.

Foto knihy: Fortuna Libri

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu