OČNÝ KRÉM HYALURON-FILLER + ELASTICITY SPF15

0
2349

Vypĺňa hlboké vrásky & zlepšuje pružnosť pleti

S pribúdajúcim vekom pleť stráca pružnosť, pevnosť, žiarivosť a zvyšuje sa množstvo vrások. SPF 15 + UVA ochrana chránia pleť pred predčasným starnutím a prehlbovaním vrások vplyvom UV žiarenia.

Inovácia:
Viac pružnosti: unikátna aktívna kombinácia arctiínu oligopeptidov urýchľuje

produkciu kolagénu na bunkovej úrovni.

Menej vrások: zloženie s vysoko a nízkomolekulárnou kyselinou hyalurónovou viditeľne vypĺňa hlboké vrásky.

Viac žiarivosti: Pleť získa sviežejší a žiarivejší vzhľad.
Použitie: Aplikujte na vyčistenú pleť a zľahka vymasírujte. Vyhnite sa kontaktu s ocami. Klinické a dermatologické štúdie preukázali veľmi dobrú kožnú znášanlivosť a účinnosť. • Oftalmologicky testovaný.
• Bez parfumácie.
• Vhodný pri používaní kontaktných šošoviek.
– 15 ml; 22,40 EUR 

Rad výrobkov Eucerin HYALURON-FILLER + ELASTICITY bol vyvinutý špeciálne prezrelú pleť a prináša hneď niekoľko omladzujúcich účinkov. Denný i nočný krém tohto radu obsahujú arctiín (aktívna zložka, ktorá preukázateľne urýchľuje obnovu kolagénu
v bunkách pleti) a silymarín (vysoko účinný antioxidant, ktorý chráni pred rozpadom kolagénových a elastínových vlákien a zlepšuje prekrvenie pleti na bunkovej úrovni). Zloženie obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú pre viditeľné vyplnenie vrások. Vedľa ošetrujúcich krémov je súčasťou radu tiež vyhladzujúce pleťové olejové sérum s bohatým obsahom esenciálnych olejov.

Krémy vyživujú slabnúcu, krehkú pleť a posilňujú jej štruktúru vďaka zlepšovaniu pružnosti pleti a vypĺňaniu hlbokých vrások. Vyhladzujúce, výživné olejové sérum navracia pleti jej pružnosť a posilňuje jej odolnosť. Všetky výrobky zanechávajú pleť na dotyk pevnú a hladkú a navracajú jej svieži a žiarivý vzhľad. 

foto: Eucerin

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu