Okúzľujúci pohľad šelmy

Každá žena chce zaujať svoje okolie, či je to vzhľadom alebo vyžarovaním. Prvá vec, ktorú si ale na vás všimnú je vaša tvár. Konkrétnejšie oči. Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú okná do duše. Ak chcete dosiahnuť neodolateľný pohľad, máme pre vás skvelý tip. Revolučnú metódu v zahusťovaní mihalníc. Vďaka Volume Lashes môžete zabudnúť na každodenné trápenie so špirálou. Teraz môžete mať dokonalé mihalnice 24 hodín denne,7 dní v týždni, a to bez akejkoľvek námahy. Dlhé, husté, kašmírovo jemné a zároveň prirodzené mihalnice.

Unikátna metóda predĺženia a zahustenia mihalníc je vhodná pre dámy v každom veku. Môžu si ju dopriať aj nositeľky kontaktných šošoviek, dámy s okuliarmi, ale aj citlivejšími očami (pri lepení rias sa používa špeciálne antialergénne lepidlo).

Ako prebieha aplikácia mihalníc

Prvým krokom je konzultácia s vašou kozmetičkou, ktorá vám odporučí vhodnú dĺžku a zahustenie mihalníc. Predĺženie by malo byť najviac o 2 mm, aby pôsobili riasy čo najviac prirodzene. Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepia špeciálnou technikou 3-4 umelé mihalnice, dochádza tak ku krásnemu zahusteniu vašich prírodných mihalníc. Pri aplikácii sa kombinujú norkové a kašmírové riasy. Norkové riasy tvoria základ, na ktorý sa pre zahustenie pridávajú kašmírové. Tým oko získa plné orámovanie a iskrivo podmanivý vzhľad. Volume Lashes sú vytvarované a vyleštené tak, aby kvalitou vyzerali na nerozoznanie od prirodzených mihalníc. Riasy sa nalepujú špeciálnym antialergénnym lepidlom. Spoj je pritom neviditeľný, takže záverečný efekt je úžasný. Vaše prirodzené riasy zároveň rastú ďalej podľa svojho cyklu.

Ako dlho vydrží efekt

Efekt predĺženia a zahustenia mihalníc je okamžitý. Vzhľadom k tomu, že každý deň strácame niekoľko svojich prirodzených mihalníc, je potrebné aj v prípade aplikácie Volume Lashes čiastočne dopĺňať tieto mihalnice, a to každé 3 až 4 týždne. Mihalnice sú odolné voči vode, potu aj slzám. Ich nositeľka s nimi môže bezstarostne ísť do bazéna či sauny. Volume Lashes dokonale zvýraznia krásu vašich očí a skutočne prinášajú permanentný efekt. Starostlivosť je pritom minimálna – na odlíčenie prípadných očných tieňov stačí použiť jemnú micelárnu vodu nanesenú na vatovú tyčinku a podľa potreby prečesať mihalnice špeciálnou kefkou.

Krásne mihalnice a dokonale prirodzený efekt dosiahnete jedine v ruke odborníkov. Práve takú odborníčku s certifikátom od svetoznámej PHIACADEMY nájdete v salóne Philashes v Bratislave. Okúzlite vaše okolie pohľadom, ktorý naozaj stojí za to!

zdroj@Philashes

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu