Oslávte Medzinárodný deň psov s Dedoles. Majte svojho miláčika stále pri sebe

0
846

   Sú oddaní, dokážu vyčariť úsmev bez jediného slova a považujú sa za najlepšieho priateľa človeka. Reč je o štvornohých miláčikoch, ktorých láska nepozná hraníc. Psy sú už po stáročia uctievaní nejednou kultúrou a aj my máme možnosť oceniť ich temperament, osobnosť či hravosť vďaka Medzinárodnému dňu psov. Oslávte s Dedoles 26. august a ukážte, že aj vám záleží na vašom domácom maznáčikovi. 

Napriek tomu, že Medzinárodný deň psov je pomerne mladým sviatkom, jeho význam je hlbší, ako si mnohí z vás myslia. Za všetkým stojí uznávaná americká odborníčka Colleen Paige, ktorá svoj život zasvätila štvornohým maznáčikom a obhajobe ich práv. Problematika preplnených útulkov, rozšírených množiarní a otrasného zaobchádzania so psami ju podnietila k tomu, aby sa aj táto nelichotivá téma dostala k širšej verejnosti. 26. august je tak od roku 2004 nielen dňom čistokrvných plemien, ale aj krížencov, “útulkáčov“ či psíkov bez rodokmeňu. A prečo práve tento dátum? Collen totiž v tento deň dostala ešte ako desaťročná jej prvého psa. Nebol však kupovaný, jej rodina ho adoptovala a poskytla tak domov odvrhnutému tvorovi. 

Oceňte spolu s Dedoles výnimočnosť a lásku, ktorú nám dávajú tieto nemé tváre a oblečte sa do psích labiek a motívov aj vy. Či ste už malí alebo veľkí, každý si príde na svoje. V Dedoles ponuke nájdete bavlnené ponožky s hravým jazvečíkom, buldočkom či mopslíkom. Rovnaký dizajn sme preniesli aj na spodnú bielizeň, s ktorou veselé psíky spravia ráno ešte krajším. A pokiaľ si domácu idylku radi užívate na gauči spolu s vašim domácim miláčikom, určite oceníte papuče či šľapky s hravým nezbedníkom. Hlavu do snov zas môžete ponoriť vďaka maske na spanie s rovnako originálnou potlačou.

foto: Dedoles

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu