Oslávte všetky svoje podoby novou vôňou eve embrace

0
1004

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že Avon predá každú sekundu až 7 parfumov? Dámsky parfum vie toho odhaliť viac, než ste si možno mysleli. Jedinečný koncentrát odhaľuje vášeň, moc i pôsobivosť už pri prvom kontakte s pokožkou. Zmyselná dámska vôňa hrá skutočne dôležitú úlohu, a tak ju treba vyberať s citom. Nechajte sa inšpirovať novinkou Eve Embrace, ktorá dokonale dopĺňa radu Avon Eve.

 Parfum je doplnok, ktorý by mal byť neodmysliteľnou súčasťou kozmetickej taštičky a mal by teda maximálne ladiť s vašou osobnosťou. Ako vždy, Avon prináša na trh neustále novinky zo sveta kozmetiky i vôní. Jednou z nich je aj Eve Embrace z rady vôní Eve, ktoré sú známe svojou jedinečnosťou. 

Eve Embrace EDP

Objem: 50 ml / Bežná cena: 24,90 €

Eve Embrace odráža každú stránku vašej osobnosti v žiarivej kompozícii osmantu a ženskej ružovej pivónie, ktoré sa rozvíjajú na základe neodolateľného akordu karamelového pižma. 

Avon Eve Truth EDP

Objem: 50 ml / Bežná cena: 24,90 €

Vôňa sa otvára hypnotizujúcimi tónmi šťavnatého ovocia a ďalej sa rozvíja jemnou arómou ružovej frézie. Celkovú kompozíciu obklopuje vôňa zamatovo cédrového dreva. Inšpiráciou pri vytváraní bola ženská sila a skutočná krása.

Avon Eve Confidence EDT

Objem: 50 ml / Bežná cena: 24,90 €

Zmeňte deň plný výziev na úspech vďaka bohatej zmesi, v ktorej sa nadnášajúci akord plumérie mieša s prepychovým nektárom z červených plodov, doplnený o sladké vanilkovo-drevité tóny z Madagaskaru.

Avon Eve Elegance EDP

Objem: 50 ml / Bežná cena: 24,90 €

Kamkoľvek pôjdete, všetky pohľady budú uprené na vás, pretože táto elegantná vôňa evokuje hravú sviežosť lahodnej hrušky s opulentnými tónmi magnólie a hrejivými jantárovými drevinami. Cíťte sa neprekonateľne. 

Avon Eve Alluring EDP

Objem: 50 ml / Bežná cena: 24,90 €

Objavte zmyselnú kombináciu zvodnej vône kvetu horkého pomaranča s podmanivou explóziou nektáru z červených plodov na základe krémových drevín a lákavého pižma.

foto: AVON / pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu