Osobný strážca? Nie, NÁKUPCA! Ten vás zachráni.

Prvá pomoc a posledná záchrana v pravej chvíli. Nemáte čas na nákupy alebo ste bez vkusu? Obráťte sa na osobu, ktorú móda, štýl, nákupy a poradentvo živí.

…trendu zo zahraničia sa otvárajú hranice slovenského trhu…

Osobný nákupca pracuje pre človeka, o ktorého sa „s láskou“ stará. Nie nezištne, ale za peniaze prirodzene. Je to platená profesia ako každá iná a predsa u nás do nedávna len málo známa.

…jeho misia je splnená, keď je šatník plný…

S perfektnými kúskami. Úlohou osobného poradcu je naplniť šatník oblečením, ktoré podčiarkne váš štýl. Takým, ktoré potrebujete na denné nosenie, nech ste šik a elegantné. Nesmú chýbať ani večerné šaty, či bikiny, ktoré zvýraznia krásu a zakryjú nedokonalosti majiteľky.

…odvážne povolanie v slovenských končinách má svoje „ušľachtilé“ poslanie…

Personal shopper, resp. osobný nákupca, je záchranou pre ženy, ktoré pôsobia v šoubiznise, celebrity, zaneprázdnené biznismenky a workoholičky. Spásou je pre dámy, ktoré módu „nevidia“. Prostredníctvom svojej profesionality a talentu im otvorí oči. Oblečie ich do krásy a pôvabu. Ženy v šoubiznise ocenia jeho prehľad a revolučný pohľad na exkluzívnu módu. Takýto poradca vidí za hranice slovenskej módy. Pozerá sa do sveta – prinesie „kus“ vízie a talentu. Celebrity ocenia neopakovateľnosť outfitov a kombinácií, ktoré im talentovaný a skúsený osobný nákupca ponúka. Nemusia sa zamýšľať nad tým, ako skryť pre okom médií tých 5 kíl navyše. On im pomôže. Keď oni musia trénovať na vystúpenia, venovať sa spoločenským akciám, on im nakupuje. Podobne sú na tom aj zaneprázdnené ženy. Niekedy naozaj nemajú čas chodiť po butikoch a skúšat milión luxusných šiat. On pozná konfekčnú veľkosť klientky, obľúbenú farebnú škálu aj tajné krivky postavy.

…prinesie odevy, na ktoré by ste ani nepomysleli…

Ak by ste ich v obchode zbadali, možno by ste si pomysleli, že nie sú pre vás. Že tá farba je až príliš odvážna, že ten strih nesadne zaoblenej jesennej postave. On to vidí inak – ako inak? Správne. Vie, ako prvky doladiť a osvieži look bez „očividnej“ snahy. Vďaka jeho pomoci môžete omladnúť a vyniknúť bez námahy. Aspoň bez tej vašej. Všetko má pevne vo svojich rukách. Nechajte ho pracovať.

Ak túžite po šatníku, ktorý vás oblečie takmer sám, bez osobnej námahy a snahy. Po kúskoch a kombináciách, ktoré sú výnimočné a zvýraznia osobnosť. Ak nemáte na nákupy čas, ak ste pre módu „slepé“. Pásku z očí vám strhne a čas ušetrí nový, síce platený, ale odteraz najlepší kamarát – osobný nákupca.

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www.tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu