Pánska móda pre dámy! Máme rady MOKASÍNY!

Pánsky štýl je neskutočne sexi a in! Na to, aby ste si užili mužskú ležérnosť a eleganciu nemusíte zaprieť samé seba. Buďte ženou v „naoko“ pánskych topánkach – MOKASÍNY patria už aj nám ženám!

IBA SAMÉ VÝHODY

Stvorené pre rifle, šaty, sukne aj obleky. Nízke aj na malom podpätku. Športové i elegantné.

…kde sa vzali, tu sa vzali – vzali sa mužom, teraz patria ženám…

…a pristanú im viac. Ak si ich raz obľúbite, na druhý deň si premyslite, či lodičky – či mokasíny. Až takú majú moc. Dokážu vyradiť obuv žien a popolušiek. Môže za to aj ich pohodlnosť.

…semišové, lesklé aj látkové…vždy iné, vždy in…

Taký je trend mokasín. Táto obuv je ideálna i počas jesenných dní. Také mokasínove „semišky“ pristanú rifliam a teplému babiemu letu. Tie kožené a lesklé k tomu, sú ideálne pre nevšednú ženu, ktorá sa chce odlíšiť. Mužom vo svete biznisu priblížiť. V pánskom a zároveň so žensky sexi štýlom mokasín predvedú svoju profesionalitu a dominanciu. A samozrejme…iba medzi nami…počas mítingu nebudete myslieť na boľavé nohy v lodičkách. Teraz môžete s hrdosťou od stola vstať.

…pre „biznismenky“ aj mamičky…

Pre pohodlie na pracovisku i pri kočíkovaní a nákupe potravín. Mokasíny patria všade – „do voza aj do koča, do práce aj do kuchyne“.

Štýlová móda jesenných dám! Kde muži prišli o svoj výnimočný dar mokasín! Pozor na nás páni – dnes im vládneme my dámy! Už sú naše – milované mokasíny!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: www.tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu