Osviežujúce ľadové čaje Mixitea vás povzbudia a dodajú energiu

0
625
Mixitea ľadový čaj

V ponuke  internetového obchodu Mixit, sme si zvykli na najrozličnejšie chrumkavé a zdravé zmesi cereálií, müsli, ovsených vločiek, sušeného ovocia a orieškov, alebo na pekne zabalené kvalitné čokolády, prípadne zdravé drinky v prášku. Teraz prichádza s novinkou –  ľadové čaje Mixitea, ktoré osviežia, povzbudia a dodajú energiu zo 7 druhov bylín.

Dodržiavanie pitného režimu a udržiavanie energie. To je balans, ktorý nie je jednoduché vždy udržať. Dva litre vody, ktoré by sme mali najmä počas leta denne vypiť, tečie na sklonku leta už aj ušami, s limonádami prijímate veľké množstvo cukru a navyše sa na vás zlietajú osy zo širokého okolia a po tretej káve máte zarobené na bolehlav alebo žalúdočný vred. Novinka Mixitea spája osviežujúcu chuť ľadového čaju s účinkom energetického nápoja.  

7 statočných

Zabudnite na starú zostavu Siedmych statočných,  v ľadovom čaji túto partiu teraz tvoria: maté, guarana, citrónová tráva, kozinec, ženšen, maral a materina dúška. Každá fľaška čaju ukrýva výluh z týchto 7 bylín, ktoré boli starostlivo spracované a opatrne vylúhované tak, aby nestratili nič zo svojich priam až magických účinkov, energie. Prírodnej sile bez umelých prísad v Mixite pomohli len malým množstvom trstinového cukru a jedna fľaška vám v 100 ml vleje do žíl 25 mg kofeínu.

Osviežujúci nápoj

Mixitea je príjemne bylinkový, jemne citrusový, rozhodne však nie je presladený. Ak si nechcete ničiť organizmus umelými energetickými nápojmi a káva už nerobí dobre, je Mixitea ideálny, spoľahlivo povzbudí, osvieži a dodá energiu. Najlepší je, samozrejme, vychladený. Pre stálych priaznivcov i presvedčených nováčikov pripravila spoločnosť Mixit akciu na Mixitea – 5 +1 zdarma. Pre váhajúcich či opatrnejších  je nachystané menšie balenie po 3 kusoch na skúšku.

Mixitea Energy – Čaj zo 7 bylín, 6 ks (akcia 5 + 1 zdarma), 6 x 330 ml,  12,45 € a Mixitea Energy – Čaj zo 7 bylín, 3 ks, teda 3 x 330 ml v cene  6,99 €.  Zloženie: bylinný výluh (filtrovaná pitná voda, maté, guarana, citrónová tráva, kozinec, ženšen, maral, materina dúška), trstinový cukor, antioxidant: kyselina citrónová; 100 % citrónová šťava z koncentrátu.

Ľahká citrusová chuť Mixitea osvieži, sila byliniek dodá energiu. Po ľadovom čaji môžete siahnuť vždy, keď sa chcete osviežiť, spestriť si pitný režim napríklad počas skúškového, na nočnej smene alebo keď vás čaká únavný meeting. Skrátka môžete si ho dopriať vždy, keď potrebujete poriadnu a zdravú vzpruhu.

 www.mixit.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu