OTO v znamení diamantového lesku

Galavečer Osobnosť televíznej obrazovky sa už tradične niesol v duchu zaujímavých outfitov, dokonale upravených dám i luxusných šperkov. Obľúbené herečky podporili svoju krásu vďaka prepracovanýmróbam a jedinečným klenotom.  Žiarivé kúsky z klenotníckeho ateliéru ALO diamonds zvýraznili predovšetkým ich prirodzenú krásu.  

Skvostnými šperkami sa po prvýkrát ozdobila krásna herečka Karin Haydu. Finálny look v podobe smaragdovozelených šiat so zamatovými detailmi tmavovláske nesmierne svedčal. Zaujímavou voľbou boli kruhové náušnice z kolekcie Colours of Autumn od ALO diamonds posiate diamantmi vo viacerých farbách a koktejlový prsteň z rovnakej kolekcie. Karin stavila na modernú eleganciu a bola jednoducho neprehliadnuteľná. „Som narodená v znamení barana a  podľa zverokruhu diamanty k môjmu znameniu patria. Už tisícročia nestrácajú na svojej hodnote, skôr naopak. Právom sú aj pre svoje výnimočné vlastnosti zaraďované k najvzácnejším drahokamom na svete. Kolekcia od ALO diamonds, ktorú som mala tú česť mať počas galavečera OTO na sebe, je neskutočne krásna, vzácna a nadčasová. Prvýkrat som mala na sebe šperky od ALO diamonds a cítila som sa ako princezná.”

Herečka Monika Hilmerová si na odovzdávanie cien OTO vypožičala vzácne klenoty už po niekoľkýkrát a opäť bola neprehliadnuteľná. Tentokrát stavila na rafinované čierne čipkované šaty.

Doplnila ich visiacimi náušnicami v štýle éry Gatby a výrazným prsteňom. „Ďakujem za zapožiačanie šperkov od ALO diamonds na galavečer OTO. Páčili sa mi svojim netradičných moderným vzhľadom, ktorý  ladil k šatám,“ povedala herečka, ktorá bola patrila k nominovaným.

Zdroj@ ALO diamonds

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu