Plusy a mínusy skupinového sexu

Nie je pre každého. Niekto ho odsudzuje, iní ho vyhľadávajú. Čo vás pri ňom vlastne čaká?

Aj keď majú niektorí na skupinový sex odsudzujúci názor, väčšina po ňom aj tak v kútiku duše túži. Čo máte teda čakať, keď sa už rozhodnete podľahnúť jeho pokušeniu?

Jednoznačne novú zaujímavú skúsenosť- rozšírite si sexuálne obzory, naučíte sa nové veci a zistíte, kto má, čo rád a možno aj, čo máte radi vy a nevedeli ste o tom. Rozhodne je to veľký sexuálny zážitok a môžeme to pripisovať k plusom.

Čisté fyzično- od skupinového sexu samozrejme nemôžete očakávať žiadne city. Tie do toho nepatria, je to len o fyzickom uspokojení a ktoré naplní vaše telo, nie však dušu. Očakávajte len vzrušujúce emócie.

Pozor na vzťah- pokiaľ do toho idete s partnerom a je to prvýkrát, svoj vzťah môžete ohroziť. Pozerať sa na to, ako váš milovaný súloží s inou a opačne, nezvládne len tak hocikto. Takže, bacha na to!

Priateľstvá- pri takom skupinovom sexe však môžu vzniknúť nové pekné priateľstvá a nielen sexuálne. Môžete tam nájsť skvelú partiu na dlhé večery, zábavu, dovolenky.

Toto si ceníte- plusom určite je aj to, že zistíte, čo v sexe skutočne oceňujete. Veľkosť penisu, dĺžka aktu, rýchlosť, čokoľvek. Máte možnosť porovnávať a zistiť, čo vám naozaj presne vyhovuje. Dokonca aj to, či chcete partnerov striedať alebo vám nakoniec vyhovuje ten jeden váš. A pre tých, čo mali chuť podvádzať, je to fajn terapia na vytriezvenie.

By Diamond, zena.pravda.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu