Rady pre single baby od odborníčky Tracey Cox

Hovoríte si, že vám už žiadne rady nepomôžu? Iste, je to len a len o vás, či sa podľa nich začnete aj správať a vyžarovať zo seba to, čo pritiahne toho správneho partnera.

Britská autorka Tracey Cox sa už veľa rokov venuje písaniu o vzťahoch a pokojne si môže hovoriť odborníčka. Skúste sa aspoň zamyslieť nad jej radami.

Prevezmite zodpovednosť- keď si neviete nájsť chlapa, stále sa k vám dostane len taký, ktorý chce sexuálny vzťah alebo je pre vás nesprávny typ, skúste sa zamyslieť nad sebou. Chyba bude asi vo vás. Zmeňte to, čo robíte zle. Rozmýšľajte, pýtajte sa.

Nefixujte sa na jedného- neupadajte do depresie, ak niečo nevyjde. Skrátka to nebol on. Idete ďalej. Treba si uvedomiť, že svet je plný chlapov a je ich veľa. Máte z čoho vyberať.

Kašlite na „svoje“ typy- samozrejme musíte mať pri sebe chlapa, ktorý vás bude priťahovať a bude sa vám páčiť. Ale to, že nie je blondiak a nemá orieškovohnedé oči nie je predsa žiadna tragédia. Kašlite na to, možno práve tá odlišnosť vás môže zaujať.

Už neriešte minulosť- áno ublížil vám, bolo to kruté, zlé, ale je to za vami! Je to minulosť a to už nezmeníte. Len sa tým zbytočne zožierate a prichádzate o niečo, čo príde a bude skvelé. A s novým chlapom, aj keď je to pre ženy typické, ho neporovnávajte. A hlavne, nehľadajte jeho kópiu!

Vyberajte si vy- dnes už dávno neplatí to, že ženy vždy čakajú, kto si ich vyberie. Teraz je to opačne. Vyberáte si vy, dámy. A ak máte o niekoho záujem, prečo ho nepozvať von. Nevtieravo, milo, aby si nemyslel, že ho uháňate. A keď uvidíte, že sa mu páčite aj vy, už to nechajte naňho. Nech vás dobíja. To majú muži radi.

Priveľké očakávania- nie princa na bielom koni, ani pána Božského jednoducho stretnúť vôbec nemusíte. Ak vás muž musí byť sexy, mať vysekané telo, prácu, kde poriadne zarába, vlastné auto a byt, dokonalú rodinu, byť džentlmen, mať rád zvieratá a deti….no takto môžeme pokračovať do rána. Haló, ani vy nie ste dokonalé! Pri takýchto očakávaniach môžete čakať roky a roky…a nepríde!

By Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: Facebook

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu