7 vecí, ktoré z vás urobia bohyňu nielen na Valentína

Láska hory prenáša a ide aj cez žalúdok. Pristane jej vášeň, drobné prekvapenia i veci, ktoré by sme bežne neurobili, len ak sme zamilovaní…

Ak aj vy patríte k tým, ktorí ťažšie popúšťajú svoje zábrany,  nosia radšej istejšiu masku konzervatívca, využite sviatok svätého Valentína, vyhovorte sa na tento deň a vtiahnite svoju polovičku do vašej tajnej fantázie. Veď štrnásty február nemá byť o čudesných plyšových hračkách, ani o nápisoch “I love you“ na každom kroku. Má byť predovšetkým omšou za nás – všetkých, ktorí milujeme a dovolíme byť tiež milovanými.

Do Valentína zostáva dostatok dní na to, aby ste sa naň čo najlepšie pripravili. Tu je niekoľko tipov, za ktoré si vás vaša láska nedá za nič na svete.

1. Raňajky do postele – luxus, ktorý nikdy nevyjde z módy. Na servírovanie voňavej vianočky, čerstvej kávy a vajíčok titul šéfkuchára ešte nikto nepotreboval. A v porovnaní s tým, aké prekvapenie to bude pre vášho partnera, tých desať minút vstávania skôr za to vážne stojí. Ak zainvestujete do takéhoto veselého čajníka, kvalitného koťoga či mini stolíka do postele, určite si tento rituál obľúbite a bude sa navzájom rozmaznávať častejšie. Nielen na Valentína.

Foto: Vemzu.sk, Intimmissimi, Deichmann.

2. Ženy preferujú čiernu, muži ale červenú! Je to tak. Slovenky v drvivej väčšine nakupujú neutrálne farby ako bielu, čiernu alebo telovú. Spodnú bielizeň berieme iba ako nejakú podkladovú bázu. No pre mužov tieto kúsky znamenajú takmer toľko, čo pre svet objavenie svätého grálu. Preto, ak sa chystáte zájsť do tuhého, stavte na červenú. Ani tmavú, ani príliš výraznú. Jednoducho nádherne červenú.

3. Vysoké podpätky ich privádzajú o rozum. Sme v nich výraznejšie, ženskejšie a naše nohy hriešne zvodné. Na planéte Zem asi nenájdete muža, ktorý by im povedal nie. Preto, ak bežne preferujete pohodlnú nízku obuv, vyskúšajte na sviatok všetkých zamilovaných domáce uvítanie v sexi ihličkách. Samozrejme, na krásnej pedikúre si treba taktiež nechať záležať! Garantujeme, že po takomto privítaní váš partner určite rád preskočí aj večeru.

4. Doprajte mu zážitok, vezmite ho von. Keltom vydržali ich zväzky, lebo muži často vyplávali na more a pri objavovaní sveta ich držala pri živote myšlienka na to, že doma na nich niekto čaká. Ženy zase nerobili cirkus, s úsmevom ich vyprávali z brehov, lebo vedeli, že ak si chcú svoju lásku udržať, musia ju nechať občas aj ísť. Darmo, mužov odjakživa dobíjala životom matka príroda. Ak ste typ, ktorý to dokáže zdieľať s ním, jednoducho zbaľte kufre a urobte si romantiku na horách. Po celodennom brodení sa v snehu, potom nanosení dreva do krbu, nechajte rozprávať za vás lásku. Na veľkom gauči, vystlanom mäkučkou ovčou vlnou, pochlipkávajúc si z horúceho čaju.

Foto: HENRY LLOYD NC Central, Vemzu.sk, Potten&Pannen Staněk NC Central.

5. Overené afrodiziakum rovná sa kvalitné víno. Počuli ste už o odrodách viniča, ktorý sa pestuje len u nás a nikde inde na svete ho nenájdete? Hovorí sa im novošľachtence a tak ako i ostatné druhy kvalitných vín aj oni patria k silným afrodiziakom, teda k potravinám, ktoré dokážu príjemne uvoľňovať a stimulovať naše zmysly. Mília, Noria, Dunaj, ale aj Svoj Sen boli šľachtené pre podnebie Slovenska a o ich vysokej kvalite sa otvorene hovorí po celom svete. K sladkému prekvapeniu pasuje Mília alebo polosuchá Noria. No ak chystáte na Valentína sýte špeciality z diviny, šťavnaté stejky alebo ryby, siahnite po Dunaji a po odrode Svoj Sen. Garantujeme gurmánsku explóziu chutí a vášne!

6. Fantastické jedlo a intímny kinovečer. A čo, že nie ste prvotriedna kuchárka! O to viac sa bude rátať snaha a teplá večera vo vašej réžii. Pridajte k tomu originálny program, na ktorý si nekúpi lístky leda kto a máte na deň lásky vyhraté. Za silné afrodiziaká sú považované aj originál čokoláda, čili, avokádo, maliny a jahody, hľuzovky, koriander, cesnak, ustrice a pozor aj zeler! Takže hor sa do experimentovania a hľadania tých najlepších kombinácií. Jediné čo tu môžete spackať je, že večeru pripálite. Ale aj tomu sa dá predísť kvalitným nepriľnavým pekáčom, ktorý urobí polovicu roboty za vás. Ak ste spolu už roky, zasmejte sa na tom všetkom, čo ste spolu prežili. Zvládnete to vďaka Smartphone projektoru. Nech sa budete nachádzať kdekoľvek, táto jednoduchá krabička a jedna šošovka premení váš telefón a stenu na domáce kino! Fantastické, že?

7. Dotyky uvoľňujúce telo i myseľ. Ak nemáte čas lietať po nákupoch a obaja ste večeru stihli vonku, vašou Valentínkou môže byť pripravená horúca vaňa a poriadna celotelová masáž. Tohto roku vychádza Valentín na stredu a niet lepšieho relaxu uprostred pracovného tempa, než pôžitku z masáže od milovanej osoby, kde nejestvujú hranice ani intímne zóny.

Que l’amour pur vive! Prežite svoj prvý fantastický Valentín.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu