Pozrite sa na FB na súťaž o titul Najkrajšia predzáhradka a balkón a pošlite LIKE alebo zapojte do súťaže aj svoju zeleň

0
476
Foto: Garden Betty
Foto: Garden Betty

Známa česká spoločnosť Fieldmann: Náradie pre dom aj záhradu vyhlásila súťaž FIELDMANN Najkrajšia predzáhradka a balkón 2023 do ktorej sa môžu prihlásiť majitelia zaujímavých predzáhradiek a balkónov. Prihlásilo sa a poslalo krásnu fotografiu svojej zelene už veľa záhradkárov. Neváhajte a zapojte sa aj vy.

Na  FB Fieldmann SK sú už takmer dve stovky súťažných príspevkov, ktoré zbierajú na facebooku LIKE. Ešte stále máte aj vy možnosť zapojiť svoju krásnu vidiecku alebo mestskú predzáhradku či balkón do súťaže FIELDMANN Najkrajšia predzáhradka a balkón 2023. Prihlásiť sa dá celkom jednoducho: stačí na FB Fieldmann SK poslať fotografiu svojej predzáhradky či balkóna s uvedením miesta, kde sa nachádza.

Traja súťažiaci s najvyšším počtom LIKE v jednotlivých kategóriách zvíťazia. Bolo by dobré, ak by inšpiratívne výtvory záhradkárov videlo čo najviac ľudí a ak by poslali svoj hlas – LIKE – tej záhradke či balkónu, ktoré pokladajú za najkrajšie. Povedzte preto o súťaži svojim známym a priateľom…  

Súťaží sa v troch kategóriách: Mestská predzáhradka, Vidiecka predzáhradka a Balkón.

Na FB Fieldmann SK má každá kategória svoj vlastný album.

Foto: Katarína Hamžíková
Foto: Katarína Hamžíková

Výhry pre víťazov súťaže

Na výhercov súťaže Fieldmann Najkrajšia predzáhradka a balkón 2023 čakajú výhry od českej značky náradia pre dom a záhradu Fieldmann:

V kategórii Balkón je 1.miesto – balkónový set FIELDMANN FDZN 4010-T, 2. miesto – stolný gril FIELDMANN FZG 1103B a 3. miesto – stolný gril FIELDMANN FZG 1103B.

Planeo Fieldmann ceny Balkón

Pozrite si súťažné príspevky v kategórii BALKÓN

V kategórii Vidiecka predzáhradka súťažiaci získa za 1.miesto – záhradnú rotačnú kosačku FIELDMANN FZR 4003-79BH, za 2. miesto – záhradné ležadlo FIELDMANN FDZN 4009-T a za 3. miesto – záhradný vozík FIELDMANN FZO 4001.

Planeo Fieldmann ceny Vidiek

Pozrite si súťažné príspevky v kategórii Vidiecka predzáhradka

V kategórii Mestská predzáhradka bude ocenené 1. miesto – krovinorezom FIELDMANN FZS 5025-B, 2. miesto –  záhradným fukárom FIELDMANN FZF 4008-E a 3. miesto – záhradným príslušenstvom FIELDMANN FZNR 1104 + FIELDMANN FPL 4001.

Planeo Fieldmann ceny Mesto

Pozrite si súťažné príspevky v kategórii Mestská predzáhradka

V predajniach PLANEO si môžete kúpiť všetko potrebné pre prácu v záhradke a tiež bohatý sortiment spoločnosti Fieldmann.

Čo všetko má Fieldmann pre záhradkárov v PLANEO? Pozrite sa na ten sortiment za skutočne výhodné ceny!

Planeo súťaž
Foto zľava: Alžbeta Popluhárová, Monika Hudáková a Tani Komarka

Planeo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu