Rodinná dovolenková idylka v hoteli Salamandra

0
506
Salamandra rezort

Už viete, kde budete tráviť leto? Ísť k moru je síce lákavá predstava, ale dovolenka na Slovensku má tiež svoje osobité čaro. Napríklad v Salamandra resort neďaleko od Banskej Štiavnice, ktorý sa vyznačuje tradične pohodovou a bezstarostnú dovolenkou s deťmi, pripravili opäť leto plné zábavy. Na týždenných pobytoch, v ktorých sa spája to NAJ z rodinných dovoleniek a detských táborov, sa zabavia a zrelaxujú veľkí aj malí.

Salamandra rezort

Všetko pre zdravý pobyt v prírode

Len si to predstavte – osviežujúci tajch so súkromnou plážou priamo pred hotelom či nekončiaca zeleň všade v okolí, ktorá poskytuje dokonalý priestor na všetky dovolenkové outdoorové aktivity. Čakajú na vás bicykle, štvorkolky, paddleboardy či pump track pre deti – to všetko majú možnosť vyskúšať si nielen dospelí, ale aj ich ratolesti. Obľúbené náučné turistické chodníky, bezpečné cyklotrasy aj pre menej zdatných bikerov, opekačky v prírode, grilovanie na terase alebo piknik s rodinou v okolí hotela. Zaujímavým zážitkom je aj cesta lanovkou, ktorá je v prevádzke v rámci rezortu počas letných víkendov.

Salamandra rezort

Výmyselník Hugo nesklame

Leto plné zábavy tu čaká všetky deti, aj tých najmenších. Zábavný maskot Hugo spolu s pomocníkmi – animátormi pripravili parádny letný animačný program pre deti za každého počasia. Vďaka tematickým animačným týždňom, ktoré sa začínajú od 1. júla a trvajú do 31. augusta, sa tak nielenže dosýta vybláznia, ale stretnú sa aj so svojimi rozprávkovými hrdinami, naučia sa zbierať liečivé bylinky a zažijú aj školu kúziel!
Rodičia si zatiaľ oddýchnu napríklad vo wellness alebo sa zapotia na túre, kým sa deti vybláznia pri hľadaní Štiavnického pokladu alebo inom animačnom programe. Celá rodinka bude po týždni odchádzať s veľkým množstvom nezabudnuteľných zážitkov…

Salamandra rezort

Čaká na vás krásna príroda a výborná vybavenosť

V hoteli Salamandra nájdete všetko, čo potrebujete na skutočne aktívny dovolenkový oddych s celou rodinou. Na svoje si prídu aj rodiny s ratolesťami s väčším vekovým odstupom. Kým väčšie detí môžu ísť napríklad na cyklotúru či štvorkolky, malé si určite celkom získa výmyselník Hugo. Okolie hotela je ideálne na turistiku, bicyklovanie a rôzne iné športy. K dispozícii sú aj ihriská a hostia si obvykle nenechajú ujsť ani návštevu blízkej Banskej Štiavnice.

Pobytový letný balík v tomto roku zahŕňa ubytovanie v komfortných izbách, raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov, neobmedzený vstup do wellness Spa Banensium počas celého pobytu (bazén, sauny, vírivky) a do fitness, pestrý animačný program pre deti počas celého pobytu a špeciálny tematický program so živou hudbou cez víkend.

Pozrite si na www.salamandra.sk, čo všetko je pre vás pripravené v Salamandra rezorte počas leta…

Salamandra rezort

Salamandra rezort

Salamandra rezort

Pripravila: Anna Konečná
Foto: Salamandra resort

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu