Pravidelné stravovanie nie je len o tom, že si dáte raňajky, obed a večeru. Je dôležité po akých surovinách siahnete, aké množstvo si doprajete, a koľko jedla si v konečnom dôsledku dáte do seba za celý deň. Vyskúšali sme zdravú stravu, ktorá sa skladá ž piatich jedál a je vždy čerstvá.

JedzBystro je koncept, ktorý rozmýšľa za vás

Autorkou a dušou projektu JedzBystro je výživová poradkyňa a propagátorka zdravého životného štýlu Zuzana Líšková.

“Už vyše 20 rokov sa venujem zdravej výžive. Každodenne za mnou chodia klienti, ktorí riešia svoje problémy s trávením, s hmotnosťou, liečia sa na rôzne intolerancie a alergie. Už niekoľko rokov vymýšľam pre svojich klientov zdravé recepty, ktoré im pomáhajú na ceste k zdravšiemu stravovaniu. Učím ich zdravo jesť a zdravo žiť.”

Problémom mnohých ľudí je nepravidelné stravovanie a najmä prejedanie sa

Nevieme, aké veľké porcie jesť a aké potraviny si dopriať, aby sme nemali problémy s trávením. Veľmi milo nás prekvapilo, aké malé množstvo jedla vie nasýtiť aj na niekoľko hodín. Na prvý pohľad malé porcie boli také výživné, že sme nepotrebovali vyjedávať chladničku.

Ochutnali sme kombinácie jedál, ktoré by sme si predtým vôbec nedali

Ani jeden deň nám nechýbali sladkosti, keďže nám boli dopriate v zdravej forme. Už v prvý týždeň sa dostavil, asi pre ženy ten najželanejší efekt:  žiadne nafúknuté bruchu. Hoci sme jedli každé dve hodiny, neohlásilo sa žiadne nadúvanie, ani problémy s trávením. Je to naozaj osviežujúci pocit, ktorý pri fastfoodových jedlách a reštauračných menučkách málokedy zažijete.

Ďalším pozitívom je to, že jedlo sa pripravuje vždy v daný deň z čerstvých surovín

Keď sa k vám dostanú krabičky, sú ešte doslova teplé. Nemôžeme vynechať ani rozmanitosť jedál. Prídete časom aj na to, že vám nechýba mäso každý deň a že aj so zeleninového šalátu sa dá na večeru najesť do sýta, keď vete, čo máte skombinovať.

Aby ste si vedeli aj predstaviť, ako vyzerajú jedlá, ktoré opisujeme v článku, pozrite si naše video. Slová sú niekedy zbytočné a garantujeme vám, že pri pohľade na tieto jedlá sa vám budú zbiehať sliny.

Jedlo si môžete prísť ochutnať aj do kamennej prevádzky v Bratislave, kde okrem raňajkových menu majú pripravené pre vás aj obedové. Viac o donáške a jednotlivých balíčkoch nájdete TU.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu