Predstavujeme najkrajšie slovenské predzáhradky v súťaži Fieldmann. Čo na ne hovoríte?

0
512
najkrajšie slovenské predzáhradky

Od apríla do júna sa majitelia predzáhradiek v mestách, mestečkách a na dedinách mohli zapájať do súťaže Fieldmann Najkrajšia predzáhradka a balkón 2023, o ktorej sme informovali. Dnes sú už známi víťazi.

Svoje pekné kvetinové záhony pred domom či rozkvitnuté balkóny si ich majitelia nenechávali iba pre seba a okoloidúcich. V rámci súťaže sa nimi chválili na FB Fieldmann SK. A veru bolo sa na čo pozerať! Víťazov v kategórii balkónov, mestských predzáhradiek a v kategórii vidieckych predzáhradiek určil počet „likov“, ktoré jednotlivé poslané fotografie dostali. Víťazov už poznáme. Odmenou sú im ceny značky FIELDMANN náradie pre dom aj záhradu. Všetky súťažné príspevky si môžete pozrieť na FB Fieldmann SK.

V súťaži Fieldmann hľadá najkrajšiu slovenskú predzáhradku zvíťazili:

V kategórii Mestská predzáhradka zvíťazila  Mária Herdics a získala krovinorez FIELDMANN FZS 5025-B. Pozrite si ďalších víťazov kategórie Mestská predzáhradka.

najkrajšie slovenské predzáhradky
Mária Herdics.

V kategóri Vidiecka predzáhradka sa na 1. mieste umiestnila Klára Gaálová – vyhrala záhradnú rotačnú kosačku FIELDMANN FZR 4003-79BH. Pozrite si aj ďalších víťazov kategórie Vidiecka predzáhradka.

Klára Gaálová
Klára Gaálová.

V kategórii Balkón získal 1. miesto Tomáš Broz – poteší ho balkónový set FIELDMANN FDZN 4010-T. Pozrite si aj ďalších víťazov kategórie Balkón.

Záhrady balkon cena Tomáš Broz
Tomáš Broz

Foto: M.H., K.G. a Fieldmann

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu