WOMANMAN A MUST HAVE 10.DIEL: TOP

SÉRIA MUST HAVE FASHION KÚSKOV POKRAČUJE! KEDY, KDE A S ČÍM, PREČO SÚ VŽDY “IN?! 10. DIEL PATRÍ LEN TAK – OBYĆAJNÝM A PREDSA NEVYHNUTNÝM TIELKAM – TOP MUSÍ BYŤ!

Nech sme topové!

PREČO JE TO MUST HAVE?

Je skladný, obopína ženské krivky, ak je správne anatomicky vytvarovaný vyzdvihne krásu a zakryje nedostatky. Len tak k džínom, k sukni aj k saku. K športovému looku aj k formálnemu outfitu. A stále je to ten istý – Váš obľúbený top, pretože v tom sa cítite top!

…iný make-up, iné nohavice, iné topánky, no top ostáva rovnaký, pretože je to MUST HAVE…

Zíde sa v každej farbe. Od neutrálnych – biela, čierna, nude, maslová až po letné vychytávky – oranžová, zelená, ružová! Sadne každej žene, ak má správny tvar. Pristane slečne aj elegantnej dáme. V tope sa žiadna nemusí hanbiť vykročiť do módnych dní všedných ulíc.

…pod sakom je krokom vpred…

Formálne stretnutia a príležitosti – vtedy to sako istí! Blúzka ho nepokazí, ale niekedy je to už príliš. Snažiť sa až tak nemusíte – vtedy siahnite po obľúbenom tope. Nič tak nedá elegantnému čiernemu saku noblesu, šmrnc a dávku ženského sexepílu, bez viditeľnej snahy ako top v neutrálnej bielej farbe.

…od zimy k letu…od čiernej k ružovej…

Slnko, voda, teplo, sviežosť, energia, vášeň – to je nádych leta! Čierna síce nič nepokazí, ale priznajme sa – ten čierny top by to dnes „zabil“. Zadeľte si krikľavé farby plné letnej túžby po dobrodrúžstve!

…rifle doplní o ženský pôvab, keď ho máte, už ani lodičky nepotrebujete, ste žena…

Taká, ktorá sa cíti dnes vo svojej koži. Obtiahnuté džíny, k nim obtiahnutý top a obyčajnné tenisky. V takomto pohodlnom outfite svoju ženskosť nezapriete!

Dajte si svoj milovaný TOP, nech ste dnes TOP! Ktorý je ten Váš? V ktorom sa Vy cítite TOP?

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu