O pleť sa treba starať v každom veku. Nie je ale jedno, akú kozmetiku si vyberiete. Vedeli ste, že pokožka okolo očí je 4-krát tenšia než na iných miestach tváre? Tradičné krémy na tvár nie sú vhodné na ošetrenie očného okolia. Nielen kvôli citlivosti danej oblasti, ale aj preto, lebo tu sa objavujú prvé vejáriky vrások. Starostlivosť okolo očí treba začať už po dovŕšení 18-ky, lebo tejto oblasti sa ukáže únava a množstvo nahromadených jedov v tele vo forme čiernych kruhov pod očami. Jednou z hlavných ingrediencií krému Očarujúce oči je kolagén, ktorý podporuje štruktúru pokožky, vyhladzuje vejáriky drobných vrások. Vyhladenie jemných kontúrov zabezpečuje kolagén spolu s olejom z melónových jadierok a s dvomi klinicky testovanými komponentmi.

Na nočnú starostlivosť pre zmiešanú pleť je ideálny emulzný krém skladajúci sa z vodnej a olejovej fázy. Obsahuje vitamín C, aby bola vaša pokožka odolná voči zimnému počasiu. Pridaný olej z melónových jadierok mimoriadne dobre hydratuje, ale pritom nezanecháva po sebe mastný pocit. Zjednotí a správne nastaví tvorbu kožného mazu. Rýchlo sa vstrebe, hlboko regeneruje pokožku, jej štruktúru a hydrolipidický film.

Ak má vaša pokožka sklon k premasteniu počas dňa tak odporúčame vyskúšať ružový pleťový gél na báze vody, vyrobený z rastlinných extraktov a hydratačných látok. Takýto gél je schopný vstrebať veľké množstvo vody do hlbších vrstiev pokožky. Neobsahuje tuk. 85% gélu tvoria látky na báze vody. Intenzívne hydratuje a svojimi účinnými látkami ošetruje tvoju pleť. Už zo samotného názvu gélu je jasné, že jeho hlavnou zložkou je kvetinová voda z ruže damascénskej. Viacerí používajú ružovú vodu samostatne ako vodu na pleť, ale v tomto géli je ešte účinnejšia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu