Prístroje SodaStream aj príchute do nápojov sú teraz lacnejšie o 23 %. Zadajte tento kód a máte to!

0
488
Prístroje SodaStream lacnejšie o 23 %.

Investícia do SodaStreamu sa určite vyplatí. Ponúkame nielen kalkulačku na výpočet, koľko ušetríte oproti kupovanej balenej vode, ale aj zľavový kód na lacnejšie prístroje, fľaše, bombičky, príchute a ďalšie príslušenstvo SodaStream. A ak hľadáte vianočný darček, naozaj niet nad čím rozmýšľať…

SodaStream je na našom trhu dlhoročná značka s osvedčenou kvalitou a poskytuje ekonomickejšiu aj ekologickejšiu alternatívu k balenej perlivej vode. Od čerstvo nasýtenej vody vás delí len stlačenie tlačidla na prístroji. Samozrejme, aj limitovaný  SodaStream Tonik s prístrojom Terra a dizajnovou fľašou dostanete teraz na e-shope sodastream.sk lacnejšie.

Prístroje SodaStream lacnejšie o 23 %.

Ak máte radšej ochutené bublinky, SodaStream má v talóne rôzne príchute, s ktorými si pripravíte hoci aj vaše obľúbené drinky na párty či romantický večer. Dizajnový SodaStream Art v retro štýle patrí k najpredávanejším modelom a príchuť Pepsi Max zas k najobľúbenejším príchutiam.

Kvôli balenej perlivej vode naozaj už netreba chodiť do obchodu. Voda tečie z vodovodu, prístroj na perlivú vodu si teraz o 23 % lacnejšie objednáte na sodastream.sk a novú bombičku si vymeníte na viac než 800 miestach po celom Slovensku: bežne napríklad aj v známych reťazcoch elektropredajní, alebo v hyper- a supermarketoch, v sieti kopírovacích služieb či známych papiernictiev, dokonca najnovšie aj v Teta Drogériách,  alebo si ju môžete nechať priviezť spolu s potravinami z e-shopu Lunys. Ak máte radi perlivú vodu, nemusíte teda vôbec zľavovať zo svojich nárokov, práve naopak. So SodaStreamom si pripravíte vodu jemne alebo intenzívne perlivú, kedykoľvek na ňu máte chuť a ešte aj ušetríte. Prístroj SodaStream Terra teraz dostanete hneď v troch farbách. Okrem červenej aj v bielej a čiernej.

Vypočítajte si, koľko vám SodaStream ušetrí oproti kupovanej sýtenej vode

Prístroje SodaStream lacnejšie o 23 %.

SodaStream DUO môžete používať so sklenenou alebo s dlhodobo použiteľnou plastovou fľašou.Aktuálnu zľavu môžete využiť aj na nákup náhradných fliaš, rezervných bombičiek či ďalšieho príslušenstva. Na svoje si prídu aj vyznávači ochutených sýtených nápojov. Medzi príchuťami SodaStream sú ovocné, ale aj Pepsi, Mirinda a 7UP aj v ich light verziách. Zľava 23 % sa vzťahuje aj na ne.

Black Friday + sodastream.sk = zľava 23 % do 19.11.2023 na všetko!
Kód nájdete TU

Prístroje SodaStream lacnejšie o 23 %.

Foto: SodaStream

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu