Problém v posteli, páni? Riešte ho!

0
1481

Na erekciu negatívne vplýva prebytok stresu, ktorý každodenne ovplyvňuje fyzickú a psychickú aktivitu muža. Problémy s erekciou tak môžu mať nielen starší muži ale aj mladšie ročníky. Ďalšími faktormi, ktoré majú vplyv na mužskú erekciu je prejedanie sa, fajčenie, drogy, fast food, alkohol, či užívanie niektorých liekov. Je na vás, či sa budete donekonečna vyhovárať na stres, prežúrovanú noc plnú alkoholu alebo zlú náladu, keď sa v posteli nedokážete poriadne vzrušiť.

Namiesto výhovoriek by ste k problému mali postaviť ako chlap a začať ho riešiť. Azda nechcete nechať partnerku opäť sklamanú – ďalšími výhovorkami len vytvoríte začarovaný nekonečný kruh, ktorým môžete prísť o svoju partnerku a odrazí sa to aj na vašej psychike.

Problémy s erekciou spôsobuje kombinácia množstva fyzických ale aj psychologických faktorov, ktoré vplývajú na erektilnú dysfunkciu. V prvom rade by bolo vhodné si tieto dôvody pomenovať. Ide o nadmernú konzumáciu alkoholu? Máte z práce veľa stresu? Ste cukrovkár alebo máte problémy s tlakom? Následne môžete začať pôvodcu problému riešiť a liečiť. Dopomôcť si môžete aj výživovými doplnkami na zlepšenie erekcie MerliX.

 Pomôže Viagra

Zázračná modrá tabletka, ktorá spôsobila na prelome milénia sexuálnu revolúciu. Aj takto opisujú niektorí užívatelia Viagru, ktorá vo farmaceutickom prostredí stelesňuje pojem sám o sebe. K jej užívaniu sa hlásili zakladateľ časopisu Playboy, Hugh Hefner alebo hollywoodska filmová hviezda Jack Nicolson. Vyvinula ju spoločnosť Pfizer v roku 1998 a dodnes ostala neprekonateľná. Jej sila spočíva v látke sildenafil, ktorá reguluje tok krvi v penise. V roku 2013 vypršal spoločnosti patent na látku a tak sa mohli začať vyrábať generiká Viagry.

Viac ako desiatka generík sa nachádza na našom trhu, čiže máte si z čoho vyberať. Generiká sa navzájom líšia vzhľadom, názvom, tvarom tabletiek, no najmä cenou. Nikdy nie však koncentráciou účinnej látky v jednej tabletke. U nás ich dostanete len na lekársky predpis. Toto sú najznámejšie generiká u nás: Katora, Modrasil, Balcoga, Olvion, Sildenafil Sandoz, ale aj mnohé ďalšie.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu