Muži by mali investovať do týchto vecí

0
1616

Mužský šatník sa líši od toho ženského. Kým ženy nakupujú množstvo oblečenia, topánok a doplnkov, muži nemajú potrebu nakupovať vo veľkom. Vo väčšine prípadov ide o tie isté kúsky, čo nakupujú. Medzi ne patria basic tričká, džínsy, topánky a saká. Nevplý´vajú na nich až tak nové módne trendy a radšej sa držia starej dobre klasiky. Hlavne vyzerať mužne. A to je veľmi správy prístup. Tieto veci by však nemali chýbať v šatníku každého gentlemana.

Muži by mali investovať do džínsov a kvalitnej obuvi

Tieto slová povedal známy dizajnér, Michael Kors. A my s ním súhlasíme. Známy návrhár taktiež podotkol, že bez tých správnych hodiniek by ľudia nemali vyjsť ani z domu. Tmavé alebo biele džínsy, čierne tričko, kašmírový sveter, tenisky, hodinky a pár klasických slnečných okuliarov. Doplňte celý outfit ešte sakom, a ste hotový. Majte v šatníku aj kúsky, ktoré sú univerzálne pre prácu, aj na víkend.

Hodinky sú neoddeliteľnou súčasťou dobrého vkusu

Vďaka hodinkám sa vám podarí doraziť všade načas. Je to to jedno z mála doplnkov, ktoré môžu byť súčasne športové, luxusné a úžitkové. Napríklad také smartwatches sú naozaj všestranné. Môžete si vymeniť remienok, zmeniť digitálny číselník z niečoho viac klasického na niečo, čo vyzerá špičkovo. Môžete ho doslova prispôsobiť každému oblečeniu alebo nálade.

Kvalita vyhráva nad kvantitou

Toto pravidlo platí aj pri výbere oblečenia. Vyberte si topánky, ktoré sa budú hodiť ku každému outfitu. Medzi ne nepochybne patria tenisky, ktoré si muži môžu dať kľudne aj k elegantným nohaviciam či saku. Pánske tenisky Adidas Originals ponúkajú širokú škálu obuvi pre pánov, ktorí si potrpia na kvalitu. Pre tích, ktorí skôr uprednostnia ležérnejší štýl a pohodlné oblečenie je tu ďalšia skvelá rada, pánske tenisky Adidas Performance. Tieto univerzálne tenisky môžete využiť ako v posilke, tak aj na víkendovej chate.

foto: Instagram / pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu