Samsung predstavuje modely Galaxy A12 a Galaxy A02s pre rok 2021 – špičkové originálne funkcie za výhodnú cenu

0
909

Záujemcovia sa môžu tešiť na batérie s dlhou výdržou, veľký a vynikajúci displej a výkonné fotoaparáty.

Spoločnosť Samsung Electronics dnes predstavila nové smartfóny Galaxy A12 a Galaxy A02s, vďaka ktorým budú špičkové inovatívne funkcie a vlastnosti cenovo ešte dostupnejšie ako doteraz. Oba modely okrem iného ponúkajú batériu s dlhou výdržou, systém niekoľkých fotoaparátov a veľký displej s mimoriadne kvalitným obrazom. Model Galaxy A12 sa začne na slovenskom trhu predávať od začiatku januára 2021 a jeho odporúčaná maloobchodná cena bude 179 € (64 GB) a 199 € (128 GB). Galaxy A02s bude u nás dostupný v priebehu februára 2021, jeho odporúčaná maloobchodná cena je stanovená na 150 €. Oba modely budú dostupné v čiernej a bielej farbe, Galaxy A12 sa navyše bude predávať aj v modrej verzii.

„Modely Galaxy A12 a A02s sú dôkazom, že ponúkame špičkové produkty a zážitky bez kompromisov vo všetkých cenových kategóriách,“ vyhlásil Tomáš Balík, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Do obľúbenej série A vďaka nim prichádza ešte viac funkcií a možností ako doteraz, všetko s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.“

Vyšší výkon a viac energie

Medzi najväčšie prednosti modelov Galaxy A02s aj A12 patrí vynikajúci displej s uhlopriečkou 6,5 palca (16,5 cm), rozlíšením HD+ a technológiou Infinity-V. S jasným obrazom a sýtymi farbami je sledovanie filmov aj hranie hier naozajstným zážitkom. Vďaka batérii s veľkou kapacitou 5000 mAh smartfónu nedôjde energia, ani keď si pustíte všetky diely svojho obľúbeného seriálu v rade za sebou. A keby náhodou predsa len došla, nájdete u oboch modelov rýchlonabíjačku s 15 W, takže nabíjanie netrvá dlho a môžete opäť vyraziť do sveta.

Fotoaparát na špičkovej úrovni

Oba modely sú vybavené veľmi dobrými fotoaparátmi, s ktorými je fotografovanie aj natáčanie videa radosťou. Hlavný fotoaparát Galaxy A12 má rozlíšenie 48 megapixelov, záujemcovia o A02s sa môžu tešiť na 13 MPx. V oboch prípadoch tak máte istotu, že snímky budú vyzerať naozaj k svetu. Galaxy A12 poteší aj milovníkov krajinárskych záberov, pretože do jej výbavy patrí aj ultraširoký modul s 5 MPx. Oba telefóny disponujú modulom s 2 MPx pre bohatšie možnosti práce s hĺbkou ostrosti. Práve vďaka nemu dokáže ostrý ústredný motív vyniknúť na príjemne rozostrenom pozadí. Makrofotoaparát s 2 megapixelmi vám zase umožní skúmať svet okolo seba do najmenších detailov.

Dizajn, ktorý neprehliadnete

Galaxy A12 aj A02s vynikajú štíhlym elegantným prevedením, veľmi dobre padnú do ruky a celkový dojem vylepšuje aj matný povrch na zadnej strane. V oboch prípadoch je k dispozícii čierny a biely variant, Galaxy A12 sa navyše predáva aj v modrej verzii. Okrem toho disponuje Galaxy A12 aj špičkovým zabezpečovacím systémom Knox a čítačkou odtlačkov na bočnej strane.

Ďalšie informácie o modeloch Galaxy A12 a Galaxy A02s: www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu