Spoločnosť Samsung Electronics práve začína na Slovensku predávať nový Samsung Galaxy S23 FE. Epický Galaxy z radu Fan Edition nadväzuje na ikonický dizajn Galaxy S23. Najnovší prírastok poteší odolným prevedením, špičkovým fotoaparátom a tiež výkonným procesorom. Možno by mohol byť pre niekoho aj skvelým prekvapením pod vianočným stromčekom…

Populárny model ponúka parametre a kvalitu Galaxy S viacerým používateľom. Spriaznenosť s telefónmi Galaxy S23 je na prvý pohľad jasná vďaka typickému dizajnovému prevedeniu fotoaparátu, rámu i povrchovej úprave. Charakterizuje ho aj udržateľnosť a použitie recyklovaných materiálov na telefóne aj obale. 

Samsung Galaxy S23 FE bude k dispozícii v štyroch dizajnových farebných variantoch, ktoré ladia s kovovým rámom. V ponuke je moderná mint, klasická graphite, štýlová purple alebo elegantná cream. Ďalšie dva exkluzívne farebné varianty tangerine a indigo budú dostupné len na webovej stránke samsung.sk. Svoj obľúbený odtieň si tak vyberie každý podľa vlastného vkusu. 

Samsung pre model Samsung Galaxy S23 FE pripravil lákavú možnosť využiť výkupnú akciu Vymeňte starý za nový, pričom k výkupnej cene starého zariadenia je možné získať bonus 120 €. Výkupná akcia platí pre obe pamäťové verzie. Podrobné informácie o akcii sú dostupné na webovej stránke novysasmung.sk. 

Farby, obraz a špičková fotografia

Epickú jazdu a nové možnosti otvára displej Dynamic AMOLED 2X s uhlopriečkou 6,4 palcov. Funkcia Vision Booster optimalizuje nastavenia a postará sa o ostré detaily aj na priamom slnku, všetko automaticky podľa okolitých podmienok. Výhodnou funkciou je aj Eye Comfort Shield, ktorý chráni zrak pred škodlivým modrým svetlom. Ochranné sklo Corning Gorilla Glass 5 spoľahlivo zabráni poškodeniu na prednej aj zadnej strane telefónu. Stupeň krytia IP68 navyše zaistí, že odolá prachu aj dažďu. 

Hlavný fotoaparát s profesionálnym rozlíšením 50 Mpx sa zameria na plnosť a ostrosť každého snímku. Trojnásobný zoom sa zase pozrie na najdrobnejšie detaily. Galaxy S23 FE je ako stvorený pre milovníkov nočných záberov. Funkcia nočného fotografovania zaručí bohatosť farieb a ostré detaily aj pri veľmi slabom okolitom osvetlení. Možnosť manuálneho nastavenia fotoaparátu dopĺňa aplikácia Camera Assistant, ktorá upraví funkcie na mieru. K úprave fotografií pomôže taktiež vyspelá umelá inteligencia. 

Odporúčaná maloobchodná cena je 699 € za variant 8 GB RAM/128 GB internej pamäte a 759 € vo verzii 8 GB RAM/256 GB internej pamäte.  

Foto: Samsung 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu