Second hand, ktorý to vie robiť kvalitne, moderne a lacno

0
870

Chceli by ste nosiť kvalitné oblečenie, no nechcete zaň vyhadzovať množstvo peňazí? Máme pre vás riešenie – kvalitný second hand.

Určite si už neraz počul to známe, my sa tu bavíme o kvalite, nie o kvantite a preto sú naše ceny nastavené tak, ako sú. No napriek tomu v tebe drieme ten pocit, že prečo by si si aj ty nemohol dopriať kvalitné módne kúsky a pritom za ne nevyhodiť majland? Pokiaľ túžiš po naozajstnej kvalite a rozhodol si si ju dopriať, poradíme ti, kde nájdeš naozaj nezvyčajné a jedinečné kúsky za výhodné ceny. Je to second hand.

Nie je second hand ako second hand a je na tebe, aby si zahodil akékoľvek predsudky voči nakupovaniu z druhej ruky. Ak máš pocit, že to nedokážeš, pretože tvoje skúsenosti sú naozaj hrozné, to si určite ešte nebol v NOSENE. Tam zboríš akékoľvek traumy z minulosti a toto miesto si zamiluješ.

Výnimočnosť v jednoduchosti

Lacné oblečenie nie je vôbec problém zohnať, no ak máš na jeho výrobu určité nároky, potom si narazil na poriadne tvrdú skalu. No žiadna skala nie je nezdolateľná a ty sa ku kvalitnému oblečeniu môžeš ľahko dostať a pritom nezaťažiť svoj rozpočet. Poďakovať môžeš hlavne Katke a Jakubovi, ktorí sa v roku 2015 rozhodli založiť NOSENE.

NOSENE jesecond hand online a je presne taký, aký poznáš zo zahraničných filmov. Voňavučký, reprezentatívny, vkusne zariadený a veci sú pekne usporiadané, takže sa ti nestane, že by si sa musel hrabať v brutálnych kopách oblečenia, kde nie je možné niečo nájsť. A potom smutný odchádzaš na prázdno. Práve naopak, ak si to tu raz opáčiš, budeš sa sem vraciať na pravidelnej báze. A to najmä preto, že sa tu budeš cítiť dobre a naviac sa k tebe dostane kvalitné oblečenie za málo peňazí

Kvalita je prioritou značky NOSENE

Vďaka tomu, že jednotlivé kúsky oblečenia prežili časť svojho príbehu, ich cena klesla. No ver nám, že ich hodnota nie. Naopak, často ich hodnota stúpa. Je to hlavne tým, že NOSENE spolupracuje s významnými osobnosťami slovenskej showbiznisovej scény. A tak si tu môžeš zaobstarať módne vychytávky, ktoré pred tebou nosila napríklad Veronika Ostrihoňová, Barbora Švidraňová či Becca. A určite ti je jasné, že tie si na kvalitu určite potrpia.

Kvalita, ktorú si tu vieš zakúpiť, kráča ruka v ruke s udržateľnosťou. Ekológia potrebuje viac ľudí ako si ty, ktorí zahodili akékoľvek predsudky voči second handom. Okrem toho, že tu nakupuješ za zlomok ceny, ktorú by si pôvodne zaplatil, nakupuješ tak, že tým neubližuješ našej vyťaženej Zemičke. 

V ponuke nájdeš upcyklovanú kolekciu. Šikovné ručičky zariadili, aby veci dostali druhú šancu. Čo znamená, že originalitu si získavajú aj tak, že jednotlivé kúsky prešívajú alebo ručne upravujú a potom posúvajú k predaju. Výnimočné sú aj batohy, tašky a doplnky vyrobené z prateľného papiera. Všetky sú vyrobené ručne v samotnom Toskánsku. Ďalšou vychytávkou, čo len tak hocikde nenájdeš, je ekologická obuv zo Slovenska. NOSENE podporuje a spolupracuje so slovenskou značkou, ktorej tenisky nosí celý svet a pritom sú ekologické a trendy.

Všetko, čo na predajni na Obchodnej v Bratislave alebo na eshope nájdeš, sa vyznačuje kvalitou a nízkou cenou. A to si predsa na začiatku hľadal.

Oblečenie nie je všetko čo tu nájdeš

Oblečenie nie je všetko, čo ti NOSENE vie ponúknuť. Na ich policiach sa vyníma aj prírodná kozmetika zo slovenskej a zahraničnej produkcie. Kozmetika je šetrná k tvojej pokožke, vyživuje ju a dáva jej druhý dych. Nikdy nie je testovaná na zvieratách a predáva sa v ekologických obaloch, a tomu sa nedá odolať.

Dúfam, že sme ťa potešili a teraz už vieš, kde môžeš nakupovať lacné oblečenie z kvalitných materiálov. Dávať šancu oblečeniu z druhej ruky sa oplatí, a sme radi, že teraz si sa do tejto skupiny ľudí pridal aj ty. 

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu