Sex podľa profesie? Inak sa miluje úradník a inak stavbár

Kúsok romantiky, poriadna vášeň, neha a divokosť. To všetko by nemalo chýbať pri dobrom sexe. Aspoň po väčšine. Austrálčania prišli s výskumom, ktorý ukazuje, že sexuálny život záleží aj od vašej profesie. Pozrite si, ako na tom ste.

Podľa výsledkov výskumu z odpovedí 17-tisíc ľudí vyplýva, že ľudia, ktorí pracujú v právnych odboroch sú so svojim sexuálnym životom najspokojnejší. Je to až 54,5 percent. Naopak najmenej spokojní sú zamestnanci telekomunikácií a tí, čo pracujú s výpočtovou technikou.

Viete, kto je zase najviac promiskuitní? Sú to realitní makléri. Takmer polovica z nich má za život viac ako 21 sexuálnych partnerov. Žeby to robili tie nehnuteľnosti, ktoré predávajú? Sex na luxusnom koberci alebo krásnej novej kuchynskej linke? No, ani sa nečudujeme… Horšie sú už na tom finančníci a bankári. Tí majú sex nudný a krátky.

Ste za sex na prvom rande? Alebo si radšej vychutnáte tú nedostupnosť a novosť vo vašom objave? Jedno je to zväčša stavbárom a murárom. Títo muži do toho idú hneď.

Z výskumu vyplynulo aj to, že obchodní zástupcovia najčastejšie klamú o svojom veku a vymýšľajú si aj v kadečom inom, len aby ženu zbalili. Radi si užijú trojku a promiskuita nie je pre nich cudzie slovo.

Británia a Austrália patria medzi krajiny, kde je asi najväčšia koncentrácia homosexuálov a bisexuálov. V Austrálii je 75 percent heterosexuálov, 4,9 percent homosexuálov a až takmer 20 percent bisexuálov.

by Diamond

foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu