Šikovnosť budúceho ženícha sa ukáže už pri obstaraní svadobnej kytice a elegantných obrúčok

0
1049

Každý, kto to už absolvoval potvrdí, že je to úloha neľahká treba na jej splnenie myslieť včas a nenechať nič na náhodu. Aby bola svadobná kytica čerstvá a podľa predstáv nevesty, oplatí sa staviť na istotu. To znamená osloviť osvedčené kvetinárstvo so skúsenými floristami. Rovnako iba u naslovovzatých odborníkov najlepšie obstaráte aj elegantné svadobné obrúčky – symboly pevného manželského vzťahu.

Rodinná spoločnosť milovníkov kvetín prevádzkuje online kvetinárstvo Galéria Kvetín® i predajňu na Kollárovom námestí v Bratislave už 9 rokov. Denne ponuka kytice z čerstvých kvetov v tej najvyššej kvalite dovezené priamo z Holandskej burzy. Kytice viažu certifikovaní floristi inšpirovaní najnovšími trendmi v oblasti floristiky. Doručenie objednaných kvetov spoločnosť zabezpečuje bezplatne na presný čas a dátum nielen v Bratislave ale aj po celom Slovensku, ba aj  do prihraničných obcí v Rakúsku a Maďarsku. Ak si klient vyberie z viac ako 100 originálnych s láskou viazaných kytíc na stránke spoločnosti, doručia ju adresátovi v rámci Bratislavy už do 1 – 2 hodín a mimo nej do 24 hodín zadarmo. Aby prekvapenie pre obdarovanú osobu bolo kompletné, môže si zákazník objednať ku kytici aj víno, sviečku alebo rôzne darčeky. Pravda, vo svojej predajni viažu kytice aj na želanie a môžete si ich odniesť osobne.

Pri výbere kvetinárstva iste zaváži aj to, že kvety tejto spoločnosti majú certifikát – Spravodlivý obchod alebo Fair Trade či férový obchod, čo znamená, že sú férovi nielen k svojím zákazníkom, ale myslia aj na podmienky ľudí, ktorí pre nich pestujú kvetiny. (Označenie logom Fair Trade spotrebiteľovi zaručuje, že pri pestovaní kvetín nedochádzalo k potláčaniu ľudských práv definovaných podľa OSN, k znečisťovaniu či poškodzovaniu prírody a pestovatelia či výrobcovia dostali za svoju prácu zaplatenú riadnu mzdu.)

Galéria Kvetín je vychýrená nielen kyticami na rôzne príležitostí, ale aj elegantnými svadobnými kyticami, svadobnou výzdobou a aranžmánov od šikovných floristov i celkovou dekoráciou svadobného miesta. Stačí ak mladomanželia povedia svoju predstavu o svadobnom dni a s dekoráciou si už nemusia robiť starosti. Určite budú spokojní.

Ešte zložitejšou úlohou ako zabezpečenie svadobnej kytice býva výber a kúpa elegantných svadobných obrúčok. Zložitosť spočíva nielen vo veľmi veľkej ponuke ale aj v tom, že niektorí mladoženáči robia s ich zabezpečením tajnosti. Aby svojej nastávajúcej ulahodili, musia použiť nejeden trik, aby zistili pre budúcu manželku veľkosť prsteňa, overiť si z akého materiálu by obrúčku chcela a aký tvar, zdobenie či gravírovanie túži na nej mať. Bratislavské Zlatníctvo VIPgold všetky tieto starostí mladých mužov dobre pozná a vie im poradiť v každom ohľade. Treba však vyhľadať včas jeho služby či už online alebo v showroome na Bosákovej 7 v Petržalke, pretože najmä úprava prsteňov alebo tvorba originálnych obrúčok na zákazku u skúsených zlatníkov nejaký čas trvá. Elegantné svadobné obrúčky môžu byť z bieleho, žltého, červeného zlata ako aj v súčasnosti veľmi vyhľadávané viacfarebné kombinácie. V ponuke sú tiež obrúčky zo striebra i titánu. Zlatníctvo má na webovej stránke zobrazenú časť modelov svadobných prsteňov, ale na pobočke je na výber viac ako 700 originálnych modelov obrúčok, ktoré sa dajú ešte prispôsobiť a upraviť podľa individuálnych požiadaviek, prípadne si klienti môžu zadať výrobu originálnych svadobných obrúčok na mieru. Ku všetkým svadobným obrúčkam zo zlata a striebra  poskytujeme doživotný bezplatný servis na obnovu povrchu prsteňov.

foto: GalériaKvetín/pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu