Určite ste sa už stretli s problémom, keď ste nakúpili množstvo akciových mrazených potravín a po príchode domov ste zistili, že ich nemáte kde uskladniť.

V panike ste začali obtelefonovávať rodinu a známych, prípadne svojich susedov, či si u nich nemôžete na pár dní uskladniť v zľave ulovené kúsky. Týmto situáciám sa dá jednoducho zabrániť. A vyriešite aj problém najmä teraz, pred Vianocami. Stačí si vybrať americkú či Side-by-Side chladničku, ktorej objem je dostatočný aj na takéto zásoby. Dvojité dvere totiž skrývajú mrazničku vľavo a chladničku vpravo.

Ešte viac priestoru
Štandardom pri týchto modeloch je celkový objem 500 litrov. Chladničky Samsung však ponúkajú až o 100 litrov navyše. Je to vďaka premyslenej izolácií SpaceMax, ktorá je tenšia, ale rovnako účinná. Vďaka tomu majú objem 604 až 647 litrov.
Plné technológií
Všetky chladničky Samsung majú technológiu NoFrost, ktorá zabraňuje tvorbe námrazy. Zároveň sú Side-by-Side vybavené dvoma okruhmi chladenia, tzv. Twin Cooling, ktoré zabezpečuje optimálnu vlhkosť samostatne pre mrazničku a chladničku. Zároveň sa tým nemiešajú pachy a potraviny vydržia dlhšie čerstvé.

Absolútna high-tech novinka
Úplnou novinkou je chladnička Samsung Family Hub, ktorá urobí z vašej kuchyne informačné centrum celej domácnosti. Je to vďaka Wi-Fi a Bluetooth pripojeniu a veľkému displeju umiestnenému vo dverách. Displej funguje rovnako ako váš smartfón a do chladničky si môžete nainštalovať množstvo aplikácií. Viete si na ňom pozrieť kalendáre rodinných príslušníkov, pripraviť nákupný zoznam, napísať jednoduchý odkaz ako na nástenku, vyhľadať si nový recept po zadaní dostupných potravín, či dokonca sa do chladničky pozrieť bez potreby ju otvoriť. Po spárovaní s ďalšími zariadeniami si navyše môžete vybaviť telefonát, pozrieť či doprala práčka, nastaviť teplotu klimatizácie, či dokonca pozrieť svoj obľúbený seriál počas varenia. Cena Samsung Family Hub je 2 990 Eur.

foto: Samsung

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu