Billie Eilish to rozbalila vo FAN knihe

0
1741
Billie Eilish vo fanknihe

Mladučká americká speváčka Billie Eilish zaútočila na hudobný svet razantne, divoko a veľmi svojsky. Na nič sa nehrá a povie, čo si myslí. Vo svojej hudbe sa delí o svoje názory, myšlienky, pohľad na svet. Má jedinečný štýl, zasnený, temný, tajomný, ale tiež divoký a texty sa dotýkajú takmer každého.
A všetci fanúšikovia na Slovensku sa môžu tešiť – práve vyšla kniha Billie Eilish: Fankniha. Je síce 100% neoficiálna, ale zato absolútne fanúšikovská.

Celým menom Billie Eilish Pirate Baird O’Connell prvýkrát zažiarila už ako pätnásťročná skladbou Ocean Eyes. Dnes má osemnásť a na svojom konte množstvo hitov, päť cien Grammy, dve American Music Awards, tri ocenenia MTV Video Music Awards, ale aj dva Guinnessove svetové rekordy či skladbu do novej bondovky, ktorá sa hneď dostala na prvé miesto britského rebríčka.

Nová neoficiálna kniha je venovaná tínedžerom, mladším fanúšikom, ktorých rozhodne poteší.
Billie Eilish: Fankniha je plná úžasných faktov, kvízov a zákulisných informácií, ktoré nesmú uniknúť žiadnemu obdivovateľovi. Je v nej všetko, čo potrebuje o temnej princeznej popu vedieť.
Od detailného životopisu, cez predstavenie jej tímu, ale aj sociálnych sietí, či dokonca jej detskej izby!

Vizuálne je veľmi pekne a sviežo spracovaná, mnoho grafických prvkov a fotiek – nielen Billlie, ale aj ďalších umelcov.
Pre všetkých fans je táto neoficálna kniha absolútna povinnosť a prvý krok k Billie, aby ste sa dostali pod jej kožu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu