Leto je horúce, príďte sa schladiť. Okrem ľadových Frostin ochutnajte aj tradičné portugalské koláčiky Pastel de Nata a Marhuľovo limetkový rez, ktoré sú v ponuke Costa Coffee nové.

Pastel de Nata – chuť Portugalska
Malé, sladké a chutné. Reč je o tradičných raňajkových koláčikoch, ktoré pochádzajú z Portugalska, kde boli prvýkrát pripravené v 19. storočí a to v lisabonskej štvrti Santa Maria de Belém.  Typické Pastel de Nata sú plnené žĺtkovým krémom. Pripravujú sa z košíčkov z lístkového cesta, ktoré sa naplnia zmesou pripravenou z mlieka či smotany, vaječných žĺtkov, múky, cukru, vanilkového extraktu a škorice. Táto zmes sa krátko povarí kým nezhustne a naleje sa do pripravených košíčkov z lístkového cesta, ktoré sa upečú. A je hotovo! Pastel de Nata vás čakajú v rannej ponuke Costa Coffee. Do 11:00 hodiny dokonca v špeciálnej ponuke s kávou za zvýhodnenú cenu.

Marhuľovo limetkový rez – hit letnej sezóny!
Máte chuť na niečo sladké, no osviežujúce? Ochutnajte svieži Marhuľovo limetkový rez v Costa Coffee, ktorý práve pristál v letnej ponuke. Tento ľahučký rez, ktorého základ tvorí poriadna porcia marhúľ, bezlepková piškóta a zdobenie dyňovými semienkami a tenkými plátkami mandlí, si v lete zamilujete. Zastavte sa vychutnať si ho do kaviarní Costa Coffee, napríklad v kombinácií s ľadovou kávou.

Frostina – sladké ľadové osvieženie pre všetkých


Ľadové, sladké a s poriadnou porciou šľahačky. Áno, hádate správne, hovoríme o ľahodných Frostinach, mliečnych nápojoch s ľadovou drťou a jednou z troch príchutí. Milovníkov kávy potešia v letnej ponuke Costa Coffee dva kávové varianty. Frostino slaný karamel sa podáva so šľahačkou, karamelovým topingom a chrumkavými karamelovými kúskami, no rovnako lahodné je aj Frostino oriešok a čokoláda so šľahačkou, čokoládovým topingom a kakaom. V aktuálnej ponuke kaviarní Costa Coffee však nájdete aj nekávový variant Frostino jahoda s jahodovým pyré, zdobené šľahačkou a posypané kúskami sušených jahôd. Ktoré ochutnáte ako prvé? Objavte ich všetky!

Ochutnajte nové sladké raňajky a osviežujúce Frostina v Costa Coffee počas celého leta.

Viac na www.costa-coffee.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu