Letná nákupná zábava a predlžené otváracie hodiny v pondelok až piatok 9-21hod, v sobotu od 9-18hod. Tešiť sa môžete tiež na živý program a vystúpenia DJ-ov od 22. do 25. Augusta.

V týchto dňoch si ešte všetci užívame leto – našťastie tu však sú trendy, ktoré tomuto ročnému obdobiu zodpovedajú. Počas Fashion Shopping Week od 22. Do 27. augusta nájdu milovníci módy must-have kúsky tejto sezóny v mimoriadnej zľave až 70% z outletových cien. Počas Fashion Shopping Week si nákupy užijete aj vďaka predlženým otváracím hodinám – pondelok až piatok od 9 do 21 hod, v sobotu od 9 do 18 hod.

Nové trendy: Top značky v Designer Oulet Parndorf

Ikonické kúsky z najväčšieho outletového obchodu Karl Lagerfeld v Európe a teraz aj jedinečné dizajnérske kúsky z nových predajní Alberta Ferretti alebo módne doplnky Pinko nájdete v portfóliu značiek Designer Outlete Parndorf. Na zozname približne 160 obchodov sú vlajkové lode predajní, ako sú Moschino, Philosophy a Kate Spade, a tiež osvedčené klasiky, ako sú Armani, Coach a Pollini. Pokiaľ hľadáte nejaké funkčné a štýlové veci pre váš tréning, obchody ako Adidas, New Balance, Nike, Puma a Under Armour majú vo svojom sortimente to pravé pre vás.

Letný nákupný zážitok: Street food a DJ EKG

V dňoch 22. až 25. augusta sa v dizajnérskom outlete Parndorf uskutoční špeciálne podujatie Street Life. O letné rytmy a zábavu pre tých najmenších, tínedžerov, dvadsiatníkov a všetkých, ktorí už o svojom veku mlčia, sa postarajú živé vystúpenia DJ z Rakúska aj zahraničia. Už v pondelok 22. augusta tu v čase od 17 do 21 hod. zahrá aj obľúbený slovenský DJ EKG.

A čo ak počas nakupovania vyhladnete? Žiadny problém! V Designer Outlet Parndorf si môžete pod holým nebom vychutnať chutné špeciality z food trucku. Vo street foodovej časti si každý nájde niečo pod zub, či už ide o vegánsku, vegetariánsku alebo mäsovú stravu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu