Festivalová sezóna čochvíľa dosiahne svoj vrchol v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf! Už 22. augusta sa centrum premení na letnú pláž pri príležitosti každoročného Late Night Shoppingu. Fashionisti majú príležitosť objavovať najnovšie letné trendy až do 23:00 a okoreniť svoj vzhľad štýlovými kúskami. A to všetko s ponukami až do mínus 80 percent na vytúžené medzinárodné, luxusné, lifestylové a dizajnérske značky, ako sú Karl Lagerfeld, Furla, Adidas, Coach, Bally, Under Armour, Nike, Birkenstock, Patrizia Pepe alebo novo otvorené obchody Coccinelle a Ravensburger. „Tešíme sa, že naše centrum rastie a našim zákazníkom môžeme ponúknuť čoraz viac predajní. U nás nájdu všetko od športových značiek, topánok, tašiek, šperkov, či bytových doplnkov až po hry a puzzle, či odevy pre celú rodinu. Ponuky až do výšky 80% a otváracie hodiny predĺžené do 23:00 sú hlavným lákadlom, prečo navštíviť Late Night Shopping. Tešíme sa na všetkých návštevníkov už 22. augusta,“ hovorí Mario Schwann, riaditeľ Manager McArthurGlen Designer Outlet Parndorf.

Hudobné vystúpenia a zábava na pláži 
V súlade s mottom centrum zažiari letom – dekoračné prvky, ležadlá, palmy, hojdačky, rozprávkové svetielka a oveľa viac bude evokovať vzrušujúce slávnosti pod šírym nebom. Vďaka zapletaným vlasom sa budete cítiť úplne ako na festivale. Po úspešných nákupoch môžu návštevníci relaxovať v útulných chill-out zónach na miestnej pláži. Letnú atmosféru dotvoria DJi a vystúpenia živej hudby „Buena Banda“ a „Jazzophoniker“.

Festivalové mestečko pre malých aj veľkých

Designer Outlet ponúka letnú zábavu pre celú rodinu. Late Night Shopping ponúka nielen špeciálne ponuky, ale aj pestrý zábavný program pre najmenších v Dinolande a na vonkajšom ihrisku. Nezabúdame ani na potešenie z dobrodružstva, pretože detské ihriská ponúkajú dostatok priestoru na šantenie, behanie, horolezectvo, kĺzanie a skákanie. Nebude chýbať ani maľovanie na tvár, kútik pre šikovné ruky, či výroba obrovských mydlových bublín, ktoré určite potešia každé dieťa. 

Kulinárske dobroty dovezú populárne Food Trucks ako „I Eat Vienna“, „Charly Fresh“ a občerstvenie ponúknu aj miestne reštaurácie a kaviarne. V novo otvorenom bistre Veganista neďaleko Adidasu môžete objaviť osvieženie a vynikajúce zmrzlinové výtvory.

zdroj@McArthurGlen Designer Outlet ParndorfZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu