Zásnubný prsteň sa na vašom prstenníku vyníma už nejaký ten piatok a spolu s partnerom začínate snívať a už aj uvažovať o organizácii najkrajšieho dňa svojho života. Ak navštívite niektorý tohtoročný Svadobný veľtrh, získate reálnejšiu predstavu o tom, čo všetko si príprava vášho veľkého dňa vyžaduje, v akom štýle sa bude niesť…

Po zásnubách obvykle nasleduje svadba, ktorú nie je celkom jednoduché zorganizovať. Najskôr si vyberiete vhodný termín na túto dôležitú životnú udalosť. Následne by ste si mali odpovedať na otázku, či chcete skôr menšiu alebo veľkú svadbu a podľa toho vyberáte  miesto i všetko ostatné. Aký štýl svadby by sa vám páčil viac? Klasická v reštaurácii, romantická na zámku, folklórna či skôr neštandardná na lúke pod hviezdnou oblohou? Keď si ujasníte základné atribúty a skĺbite vaše sny s reálnymi možnosťami, môžete pokračovať v ďalšom plánovaní svojho veľkého dňa.

Vyberte si svadobné šaty, v ktorých sa stanete očarujúcou nevestou. Partner si tiež dá ušiť oblek na mieru. V reštaurácii si dohodnite úžasné svadobné menu, ktoré podráždi chuťové poháriky vašich hostí. Nič nenechajte na náhodu ani pozvánky na svadbu. Pošlite ich v dostatočnom predstihu každému, kto pre vás niečo znamená a chcete ho mať v tento krásny deň vo svojej blízkosti. 

Svadobné šaty sú asi prvé, čo si budúca nevesta pri prípravách svadby vyhľadáva. Na Svadobnom veľtrhu sú tradične predstavované novinky z rôznych kolekcií svadobných salónov. Azda najväčším lákadlom sú módne prehliadky svadobných šiat. A samozrejme, nemôžu chýbať na zaujímavej módnej prehliadke ani pánske obleky.

Vyberte si svadobné obrúčky. Zlatníci zo Slovenska a Čiech pripravujú na Svadobný veľtrh mimoriadne veľké kolekcie svadobných obrúčok. Nezabudnite na svadobné doplnky ako náhrdelník, náušnice, korunka, či závoj, ktoré nádherne zdôraznia vašu krásu. Doriešte si odpovede na otázky typu „ Aká kytica? Ako a čím ozdobiť svadobnú sálu, svadobné auto či obradnú miestnosť? Čím pohostiť svadobčanov?“ Dôležitý je i štýl zábavy, ktorý vám vyhovuje, ozvučenie sály a myslite aj na dokumentáciu (www.fotokaravan.sk) celého dňa D, aby sa vaše spomienky uchovali čo najdlhšie. A naplánujte si aj prvé spoločné užívanie si s vašou láskou – svadobnú cestu (www.podnadovolenku.sk), na ktorej môžete ďalej snívať o spoločnom živote. 

Svadobný veľtrh  

Je toho veľa, na čo všetko treba pred svadbou myslieť, však?  Svadobný veľtrh (www.svadobnyveltrh.sk) je preto ideálnym štartom pre každú dvojicu, ktorá sa rozhodla vstúpiť do stavu manželského. Okrem toho, že na jednom mieste nájdete množstvo inšpirácií a kvalitných dodávateľov, veľa služieb a tovarov, môžete si na špecializovanej prehliadke rovno objednať to, čo sa vám zapáči alebo nakúpiť s výraznými zľavami.

Termíny tohtoročných Svadobných veľtrhov na Slovensku

Nedeľa 22. január 2023 – PKO Nitra, od 10. do 18. hodiny.
Sobota a nedeľa 18. – 19. február 2023 – Technopol events Bratislava, od 10. do 18. hodiny.
Sobota 4. marec 2023 – Hotel Lux Banská Bystrica, od 10. do 17. hodiny.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu