Svetová modelka Pavlína Němcová ako nová ambasádorka vlasovej kozmetiky Schwarzkopf Professional!

Topmodelka, herečka a dizajnérka šperkov Pavlína Němcová. Úspešná žena, ktorá je všetkým neustále na očiach. Predovšetkým kvôli svojej profesii sa musí starať o svoje vlasy možno aj viac ako iné ženy. Každodenný styling a farbenie sa na kvalite vlasov modeliek časom prejaví, preto aj starostlivosť musí byť dôsledná a precízna. Toto je jedným z dôvodov, prečo sa stať sympatizantkou značky Schwarzkopf Professional, a nechať sa tak rozmaznávať profesionálnou vlasovou kozmetikou. Topmodelka tým tak prehĺbila predchádzajúcu úspešnú spoluprácu, ktorú so značkou začala už minulý rok.

Profesionálny modeling sa podľa Pavlíny Němcovej na vlasoch podpíše veľmi skoro. Sama hovorí, že modelky všeobecne trpia poškodenými a oslabenými vlasmi. „Áno, profesionálne modelky majú naozaj vlasy často zničené. Nedá sa tomu vyhnúť,“ priznáva. Preto je pre nich nevyhnutná nielen kvalitná starostlivosť o vlasy, ale predovšetkým profesionálna vlasová kozmetika. „V zahraničí ženy považujú vlasy za veľmi dôležité, a preto sa neboja omnoho viac investovať do kvalitných produktov. Je pre nich samozrejmé, že zveria svoje vlasy do rúk profesionálov,“ porovnáva Pavlína Němcová svoje skúsenosti.

Jedinečný vlasový servis a umenie sú devízou českého držiteľa desiatich kaderníckych Oskarov Michala Zapoměla, ktorého kúzlu prepadla aj Pavlína Němcová. „Myslím si, že najlepšia spolupráca vzniká vždy s ľuďmi, s ktorými cítite všetko rovnako, s ktorými zdieľate podobné hodnoty a je vám s nimi dobre. Nemusíte nič hovoriť a tá energia medzi vami jednoducho existuje. Pri Michalovi to nastalo prakticky okamžite, ako začala naša spolupráca,“ pochvaľuje si topmodelka vzájomný dnes už priateľský vzťah s Michalom.

Michal Zapoměl svojou starostlivosťou navrátil jej vlasom kvalitu a zdravú prirodzenú krásu. Docielil toho pomocou prípravkov Schwarzkopf Professional, ktorým je verný už mnoho rokov. Pavlína Němcová, Michal Zapoměl a Schwarzkopf Professional spojili svoje sily už minulý rok, kedy sa spoločne podieľali na vytvorení kolekcie Simply Me. Aby Michal docielil ten správny styling, využil práve prípravky profesionálnej vlasovej kozmetiky Schwarzkopf Professional. Aktuálne sa vzájomná spolupráca ešte prehlbuje a Pavlína Němcová, ktorá sa stala tvárou značky Schwarzkopf Professional, má teraz možnosť ukázať ostatným ženám, ako veľmi je dôležité zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov, ktorí im s pomocou šetrných, ale účinných produktov dodajú potrebné živiny, hydratáciu a lesk. Spoločnosť sa snaží v spolupráci s ikonickou  modelkou inšpirovať a dodať sebavedomie každej žene, ktorá chce nechať vyniknúť svoju prirodzenú krásu.

foto: Henkel

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu