Sviatok lásky s Avonom (SÚŤAŽ)

0
563
Sviatok lásky s Avonom

Valentín – sviatok lásky – tu bude čo nevidieť. Prinášame vám malé tipy, ako urobiť v tento deň radosť sebe i svojej láske. A do 14. februára môžete dokonca vybraný produkt pre pána vyhrať prostredníctvom portálu WomanMan.sk

Vyberte si na Valentína jednu z vôní, ktoré si zamilovali už milióny žien. Máte radi magnóliu, ružové drevo, santalové drevo alebo máte radšej tóny ružového grapefruitu, magnólie a santalového dreva? Potom sú pre vás tým pravým vône ako Viva la vita a  Rare Pearls. Bergamot, ruža, tíkové drevo zase ucítite v Incandessence a cyklamén, ylang-ylang a slivku zachytíte v Little Black Dress. Perceive Silk sa vyznačuje zase mandarínkou, jazmínom a pižmom. Z našej ponuky si iste vyberie každá. Každá spomínaná vôňa má bežnú cenu 19,90 € za 50 ml balenie.

Na Valentína však nezabudnite ani na svoje polovičky. Pre neho je tu elegantný Darčekový set Wild Country, v ktorom váš milý nájde telový sprej, toaletnú vodu aj sprchovací gél na vlasy a telo (bežná cena 22,90 €). 

www.avon.sk

Sviatok lásky s Avonom

Súťaž

Šperky zdobia ženy už od nepamäti. V ponuke ich má aj spoločnosť AVON.

Súťažná otázka: Akú aktivitu AVONU podporuje každý, kto si kúpi set náušníc či náramok so symbolom nekonečna?

(Odpoveď môžete nájsť aj na  https://womanman.sk/novy-rok-bude-len-vas/)

Ak správne odpoviete na súťažnú otázku do 8. februára 2023 a budete mať šťastie pri žrebovaní, traja z vás získajú od AVONU pánsky Darčekový set Wild Country, ktorý obsahuje telový sprej, toaletnú vodu aj sprchovací gél na vlasy a telo.

Mená výhercov zverejníme na www.womanman.sk 10. februára 2023.

Sviatok lásky s Avonom

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu