Testujeme za vás KRÉM via natura Rejuvenator night cream

0
1140

                                                        

Výnimočná kombinácia vysokočistého BIO beta glucanu a 5 prírodných olejov predstavuje inovatívne riešenie pre hydratáciu a starostlivosť o pleť.

Novinka via natura Rejuvenator night cream obsahuje beta glucan (s 93 % čistotou), hroznový a olivový olej, bambucké maslo, avokádový olej, panthenol, včelí vosk a slnečnicový olej s vitamínom E. 

Prírodný kozmetický rad via natura Rejuvenator neobsahuje farbivá, parfémy, alkohol, je GMO-free a bez parabénov. Produkty sú dermatologicky testované (nie na zvieratách) a sú vyrobené v systéme kvality podľa normy ISO 9001 a ISO 22176. 

Krém via natura Rejuvenator  night cream je produktom slovenskej spoločnosti Immuno Research, s.r.o. Objednať si ho môžete na www.rejuvenator.skwww.natures.sk

Novinka via natura Rejuvenator night cream je súčasťou kozmetického radu via natura Rejuvenator, ktorý už poznajú spotrebiteľky vďaka dennému krému. Nočný krém, rovnako ako denný, obsahuje vysoko čistý (93 %) beta glucan, ktorý aktivuje imunitné bunky v koži. Prichádza na náš trh v bio kvalite, bez parfumovania a farbív. Obsahuje prírodné antioxidanty, hydratuje aj zrelú pleť vďaka prírodným olejom. Prípravok sme dali testovať na mesiac piatim spotrebiteľkám, ktoré dávajú prednosť prírodnej kozmetike. Zaujímalo nás, čím si ich nový nočný krém s BIO beta glucanom získal.

Alena Heribanová

moderátorka, autorka knižných publikácií

Mám pomerne bezproblémovú pleť, ku kozmetičke už roky vôbec nechodím, každý deň cvičím, snažím sa zdravo žiť. Od puberty nepoužívam na tvár mydlo, ani teplú vodu. Iba ráno studenú vodu a pleťovú vodu večer, pričom sa permanentne krémujem. Nočný krém je, rovnako ako denný, pre mňa samozrejmosťou. Via natura Rejuvenator night cream, ktorý som testovala, je skvelý. Večer po odlíčení prináša pleti úľavu, uvoľnenie, a vďaka bio beta glucanu a olejom aj patričnú výživu. V kombinácii s dobrým spánkom je ráno pleť viditeľne oddýchnutá, zrelaxovaná, má zharmonizovaný výraz, vrásky sú vyhladené. Krém je dobre vstrebateľný, príjemný, bez akejkoľvek rušivej vône. Vítam aj spôsob obalu, ktorý umožňuje krém prakticky otvárať a používať i na cestách. Z môjho pohľadu a skúsenosti jeden z najlepších nočných krémov, aké som používala.

Jana Pifflová Španková

prezidentka o. z. Europacolon Slovensko, moderátorka RTVS

Odbalenie balíčka kozmetiky via natura Rejuvenator bola udalosť aj pre moje dcéry, ktoré majú 14 a 16 rokov. Učím ich starať sa o seba, tak zvedavo pribehli. Keď sme si odbalili via natura Rejuvenator night cream,  presvedčili sme sa, že má úžasné zloženie na báze rastlinných olejov a na tých si ja zakladám. Fičím na nich už roky a moja pleť ich miluje. Beta glucan v ňom, zdroj skvelej obranyschopnosti, je veľmi významný a nie bežný základ krému. Balenie je veľmi praktické, navyše estetické – pôsobí ako mix čistoty a luxusu. Tlačidlové dávkovanie vylučuje možnú kontamináciu krému pri naberaní a  bajonetová teleskopická poistka uzáveru proti náhodnému stlačeníu je naozaj úžasná. Môžem si ho teda bez obáv, že sa mi vytlačí do kufríka, brávať na cesty za nakrúcaním pacientskych príbehov v relácii Moja diagnóza, ktoré pripravujem pre RTVS. 

Blanka Poliaková 

poetka 

Trpím na suchú pleť a alergické prejavy, ak si dám na pokožku čosi „s chémiou“. Preto som vždy bola pri výbere krému veľmi opatrná. Preferujem výlučne prírodnú kozmetiku a aj na tej si dôkladne overím zloženie a skúšam ju najprv len na rukách. Keďže s denným krémom via natura Rejuvenator mám naozaj skvelú skúsenosť, lebo ho používam už vyše roka, doplnenie o nočný krém som uvítala. Oceňujem, že je tiež v bio kvalite, bez parfumovania, výborne hydratuje, rýchlo sa vstrebáva bez pocitu mastnoty aj keď je hustejší. Dokáže mi príjemne tlmiť pocit suchosti pleti. Vrásky už síce dávno neriešim, ale pružnejšia a hladšia pleť, bez papierového efektu, je pre mňa stále veľmi dôležitá. Keď počas spánku doprajem svojej pokožke koncentrovanejšiu výživu a hydratáciu, potom aj počas dňa mám pokožku vláčnejšiu a jemnejšiu. Som rada, že sa na oba krémy môžem spoľahnúť. 

Anna Ilaszová

mama Kristíny, majiteľky portálu www.womanman.sk 

Krémy via natura Rejuvenator používam viac ako mesiac a som s nimi maximálne spokojná, Keďže mám citlivú pokožku, tak sa mi stáva, že aj kvalitný a drahý krém mi nerobí dobre, asi je pre moju pleť agresívny. Denný krém je veľmi príjemný a vstrebáva sa veľmi rýchlo.  Pocitovo vnímam, že mi jedna dávka postačuje (pri iných krémoch si musím okolie očí ešte dokrémovať.). Po nanesení nočného krému mám prvé minúty úplne vypnutú pokožku, ale po niekoľkých minútach je pocit veľmi dobrý. Mám trochu kruhy pod očami a po pravidelnom užívaní týchto dvoch krémov cítim mierne zlepšenie. Chválim tiež praktické balenie krémov, ktoré je vhodné nielen na denné používanie doma v kúpeľni, ale aj na cestovanie (na rozdiel od nízkych a širokých sklenených dóz). A čerešničkou na torte je aplikátor. Je fantastický. Jedna dávka postačuje na pleť i krk. Krém po jeho uzavretí nezasychá. Želám spoločnosti Immuno Research veľa ďalších dobrých nápadov a produktov pre nás, priaznivcov prírodnej kozmetiky. 

Karin Majtánová

moderátorka, herečka

Na kozmetiku som náročná a očakávam od nej výsledky. Myslím si, že s kvalitnou kozmetikou sa dá zrieť do krásy. Aplikácia krému via natura Rejuvenator night cream je veľmi príjemná. Oceňujem konzistenciu, rýchlosť vstrebávania a to, že na pokožke nezanecháva pocit mastnoty. Som ním milo prekvapená, pretože moje doterajšie skúsenosti s nočnými krémami boli iné. Krém stimuluje v pokožke jej prirodzenú regeneráciu, intenzívne ju vyživuje, čím viditeľne zlepšuje jej pevnosť a pružnosť. Spevňuje ochabnutú pleť, posilňuje a vyživuje. Samozrejme, zázraky sa nedejú na počkanie. Pri starostlivosti o pleť je dôležitá dôslednosť a vytrvalosť. Páči sa mi aj trendové balenie krému a jedinečná aplikácia krému. Oceňujem výsuvný mechanizmus dávkovača. Do krému sa tak nedostanú žiadne nečistoty. Pravidelné používanie denného a nočného krému tejto značky vzájomne podporujú pôsobenie účinných látok obsiahnutých v oboch krémoch. Spolu s kvalitným spánkom je to záruka viditeľných výsledkov a spokojnosti. 

foto: archív redakcie, Natures

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu