TIMES SQUARE WHEEL

0
1768

Ako priviesť život späť do srdca Veľkého jablka?  Otázka, ktorej motivácia dosiahla až výšky kaňonov veľkolepých bilbordov. V snahe priviesť turistov späť na jedno z najznámejších miest na svete a oživiť ekonomiku, Vito Bruno, zakladateľ a generálny riaditeľ AM:PM Entertainment Concepts, vyvinul myšlienku priniesť obrovské ruské koleso do Midtown Manhattanu.

Times Square, snáď najviac stimulujúce miesto v New Yorku predstavilo 110 stôp vysoké ruské koleso do svojej neónovej krajiny.

Nie je to však lacná jazda. Vstupenky na to, čo je účtované ako 12-minútová jazda na Times Square Wheel, sa cenovo pohybujú od 15 dolárov pre deti (10 a menej), 20 dolárov pre všetkých ostatných a neuveriteľných 40 dolárov (vrátane dane), ak sa chystate „preskočiť linku“.

Pretože budovy na Times Square sú také vysoké, naozaj nemáte žiadny jedinečný alebo obzvlášť úchvatný výhľad. Môžete získať porovnateľny (alebo niekedy dokonca lepši) výhľad bez skutočnej štruktúry ruského kolesa z niektorých obchodov a reštaurácií na Times Square. Ak netúžite po jedinečnosti z obrovského ruského kolesa na križovatke sveta. 

NYC je určite späť, keď na Times Square je nová predražená atrakcia, ktorá zaberá celý blok a snaží sa vás roztočiť v miliardovom kaňone animovaných reklám.

text / foto: Elena Fedorková

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu