Tohtoročný sviatok zamilovaných zabudne na tradičné darčeky ako sú plyšové hračky či balóny v tvare srdca. Vystriedajú ich sladké, voňavé a zmyselné darčeky z Mixitu.  Prežite Valentína v spoločnosti červeného ovocia v troch podobách: úplne nové malinové čokohrudky, čerstvo namiešaný mix müsli Elixír z lásky i jahodový bonbón plný celých lyofilizovaných jahôd. Určite potešia nejedno srdce i chuťové poháriky.

Čokoládové vyznanie

Najväčšie poklady sa vždy dômyselne schovávajú vo vnútri a čakajú na objavenie. Aj malinové čokohrudky to tak majú: prémiová biela čokoláda ukrýva tajomstvo v podobe osviežujúcich mrazom sušených malín s nasekanými mandľami a chrumkavými crispies. Na také vyznanie neexistuje iná odpoveď ako sladké „áno“. Valentínské hrudky na www.mixit.sk – 140 g za 7,09 €. Zloženie: malinové čokohrudky s mandľami (biela čokoláda, mandle, kukuričné lupienky, prášok z lyofilizovaných malín).

Ohňostroj vášne a chuti 

Tradičné zamilované müsli obsahuje poctivú porciu na veľa zamilovaných raňajok a s každou ďalšou mištičkou budete chcieť viac. Tango si hodia chrumkavé lyo jahody s malinami, pritancujú aj čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom a na svoju chvíľku čakajú i lupienky a hoblinky jahodovej čokolády. Všetci sa navyše schovávajú pod popraškom z afrodiziakálnej guarany a vyčkávajú, aby mohli rozpútať ohňostroj vášne a chuti. Elixír z lásky na www.mixit.sk – 550 g za 9,59 €. Zloženie: ovsené lupienky, jačmenné vločky, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, kukuričné lupienky, jahodová čokoláda, plátky mandlí, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, mleté semeno guarany.

Jahodový bonbónik 

Ide o celé jahôdky usušené mrazom. Sú krehké ako sebavedomie na prvom rande, ľahké ako vzdušný bozk, ale lahodné a sladké ako oslava diamantovej svadby. Skrátka nefalšovaný prejav jahodovej lásky v originálnom darčekovom balení. Valentínsky bonbón jahoda na www.mixit.sk –  40 g za 5,79 € Zloženie: lyofilizované jahody.

Kedy inokedy sladko zhrešiť, ak nie na Valentína?

Internetový obchod Mixit.sk ponúka na svojej stránke každému záujemcovi namixovanie osobnej zmesi cereálí, müsli, ovsených kaší, mixov sušeného ovocia a orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií, ako sú rôzne cereálne základy, sušené ovocie, semená, oriešky, ale aj chuťovky ako čokoláda, mini sušienky, škorica či napríklad zázvor. Súčasťou ponuky sú predpripravené zmesi vytvorené výživovými špecialistami a ponuka surovín napríklad pre celiatikov alebo alergikov na určité typy potravín, ktoré sa v bežne predávaných zmesiach cereálí objavujú. Ďalšie produkty v sortimente sú Mixit čokolády z kvalitnej 70 % tmavej čokolády ochutené lyofilizovaným ovocím a orieškami, müsli tyčinky Mixitky, drinky v prášku, slané orieškové mixy a sušienky. Mixit všetko zabalí do krásneho tubusu v designe firmy a zákazník si môže vybrať doručenie Slovenskou poštou, PPL, alebo osobný odber na odbernom mieste Packety.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu