Uvažujete o elektromobile? Príďte sa s ním zoznámiť

0
875

Renault a Schneider Electric ponúkajú celé leto zážitok s elektromobility

Ak uvažujete o kúpe elektromobilu neprehliadnite možnosť, ktorú až do konca septembra ponúka automobilka Renault v spolupráci so Schneider Electric. Modely áut Renault spolu s nabíjacou stanicou EVlink si môžete vyskúšať každý deň na bratislavskom Tyršovom nábreží.

Letná mestská pláž na petržalskej strane Dunaja ponúka okrem gastronomických, športových a kultúrnych zážitkov aj možnosť spoznať novú formu mobility. „Ako upozornil Inštitút environmentálnej politiky – IEP, je na Slovensku mimoriadne nízky pomer nových zaregistrovaných áut s alternatívnym pohonom. V minulom roku sme sa dokonca prepadli na predposledné miesto v Európe. Preto vnímame, že o eletromobilite ako o zelenej alternatíve dopravy treba hovoriť viac. A to nie len na úrovni politík, ale aj v bežnom živote. Naša letná spolupráca s Renault približuje najmodernejšiu alternatívu mestskej mobility. Každý si môže vyskúšať jazdu alebo nabíjanie eletromobilu,“ približuje Mária Bronďošová, marketingová manažérka Schneider Electric.

Elektromobily Renault, ktorých sa v Európe predalo už viac 200 000 kusov, je možné vyskúšať formou testovacej jazdy. Záujemci si môžu vyskúšať aj prácu s elektronabíjačkou EVlink od Schneider Electric. Nabíjačky sú vystavené priamo v areáli letnej pláže na Tyršovom námestí v Bratislave.
Schneider Electric je členom Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA).

foto: SE / dollarphotoclub.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu