Užite si aj predohru. Tu sú tie najlepšie tipy

Väčšina párov predohru podceňuje. Dobrý milenec však vie, že je pre ženu veľmi dôležitá.

Nejde tu len o to, aby mala dobrý pocit, že sa máte skutočne radi a že ide o skutočné milovanie. Mnohé ženy ju potrebujú na rozvášnenie a na to, aby boli dobre „pripravené“. A má veľký vplyv aj na orgazmus.

Príjemné prostredie- vypnite televízor a radšej si pustite hudbu. Práve hudba môže veľmi silno stimulovať. Stlmiť svetlá a mať okolo seba príjemnú atmosféru je tiež dôležité. Omnoho viac si tak viete milovanie vychutnať a precítiť.

Zakázané zóny- skúste vzrušovať jeden druhého všade okrem zakázaných zón, ktoré si sami určíte. Prechádzajte vždy okolo, ale nedotýkajte sa ich. Vyskúšajte, ako dlho to vydržíte a uvidíte, aké to bude úžasné, keď sa ich konečne dotkne.

Čo tak trocha sadomasa- nemusíte sa mlátiť, ani hrýzť, vykrúcať si bradavky. Pokiaľ vás to teda nevzrušuje. Vyskúšajte len jemné hryzkanie ucha, krku, silnejšie bozky, potiahnutie za vlasy, možno pár po zadku. Zaviažte si oči alebo spútajte ruky. Miera, kde zájdete, je len a len na vás.

Masturbujte- pre mužov je väčšinou veľmi vzrušujúce, keď sa žena dotýka samej seba a veľmi radi sa pozerajú, ako si robíte dobre. Určite je zaujímavé, keď to robí aj on. Skúste si to každý robiť chvíľu sám a pozerajte sa.

Zrkadlá- už ste sa niekedy pri sexe videli? Možno si hovoríte, že sa na to nechcete pozerať, že budete vyzerať zle. Práve naopak. Je to akoby ste sa vlastne pozerali na niekoho iného. A uvidíte veci, ktoré bežne uvidíte len ťažko.

By Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu